Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilHonor Magic 6 Pro gerçek hayatta görüntülendi

Honor Magic 6 Pro gerçek hayatta görüntülendi

Honor, bugün Çin’de 90 GT akıllı telefonunu ve Honor Pad 9’u tanıtıyor. Bu lansmanın akabinde şirketin dikkati, Honor Magic 6 serisine kayması bekleniyor. Erken 2024’te Çin’de piyasaya sürülmesi beklenen bu seriyle ilgili sızıntılar ve dedikodular artarken, Magic 6 serisinin mümkün özellikleri hakkında bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

Son bir duyum, Weibo’daki bir kullanıcı tarafından paylaşıldı ve muhtemelen Magic 6 Pro‘nun gerçek hayattaki bir imgesini gösteriyor. Art tarafta üçlü kamera tertibi, üçgen bir formasyonda yer alıyor. Üst kameranın altında “100x” zoom yazısı bulunuyor ki bu da onun bir periskop lens olduğunu düşündürüyor. Ayrıyeten, telefonun dizaynının daha net bir görünümünü sunan bir render da bu kullanıcı tarafından paylaşıldı.

İnanç Can Çekmez: Honor Magic 6 Pro Gerçek Hayatta Görüntülendi 1

Honor Magic 6 Pro gerçek hayatta görüntülendi

Periskop lensin altında, muhtemelen ana ve ultra geniş açılı lensler bulunuyor. Daha evvelki dedikodular, ana kamera için 1 inçlik Omnivision OV50K sensörü ve 160MP periskop telefoto lensi işaret ediyor. Ayrıyeten, ön taraftaki hap formundaki kesikte yer alan 3D Vakit Uçuşu (ToF) yüz tanıma sistemi de bekleniyor.

Magic 6 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle güçlendirilmesi ve hatta uydu ilişkisine sahip olması bekleniyor. Honor, son vakitlerde bu özellik için bir ticari marka müracaatında bulundu.

Pro modelinin ötesinde, Magic 6 serisinin standart bir versiyonunu ve bir Porsche Tasarım modelini içermesi kelam konusu. Her ne kadar bir müddet evvel Pro modeliyle birlikte bu modellerin de renderları ortaya çıkmış olsa da, Magic 6 Pro’nun yeni sızıntısı, serinin dizaynının daha evvel düşünülenden farklı olabileceğini gösteriyor.

Resmi bir lansman tarihi şimdi onaylanmamış olsa da, Magic 6 serisinin 2024 Ocak ayında piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar