Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaMobilHonor Magic 6 serisi, 11 Ocak'ta tanıtılabilir

Honor Magic 6 serisi, 11 Ocak’ta tanıtılabilir

Honor, Magic 6 serisini Çin’de Ocak ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Sızıntı kaynağı Digital Chat Station’dan alınan bilgilere nazaran, fotoğrafçılığa odaklanan iki amiral gemisi telefonun tanıtımının 8 ve 10 Ocak tarihlerinde yapılması bekleniyor. Bu, Oppo Find X7 serisi ve Honor Magic 6 serisinin tıpkı periyotta tanıtılacağına dair spekülasyonlara yol açtı. Lakin son gelen bilgilere nazaran, Magic 6 serisi 11 Ocak’ta tanıtılabilir.

Magic 6 serisinin piyasaya sürülmesi beklenen tarihlerle ilgili raporlar, serinin birden fazla model içereceğini, bunlar ortasında Honor Magic 6 Porsche Design‘ın da bulunacağını sav ediyor. Weibo’da dolaşan bir ekran manzarası, Honor ve Porsche Design amiral gemisi telefonların ön satış devrinin 11 Ocak’ta sona ereceğini gösteriyor. Ekran imajı, Çinli bir perakende sitesine ilişkin üzere görünse de, Magic 6 serisinin ön satış devriyle ilgili resmi bir duyuru yapılmadı. Tekrar de, bu liste Magic 6 serisinin 11 Ocak’ta Çin pazarında duyurulacağını öne sürüyor.

Honor Magic 6 serisi, 11 Ocak’ta tanıtılabilir

Honor Magic 6 serisinin Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle donatılması bekleniyor. Serinin en üst modelinin, Honor Magic 6 Pro olduğu düşünülüyor ve bu modelin çift istikametli uydu irtibatı dayanağıyla gelmesi speküle ediliyor.

Magic 6 serisinin en büyük özelliklerinden biri, bir inçlik 50 megapiksel OmniVision OV50K ana kamerayı içermesi bekleniyor. Bu da onun, bir inçlik 50 megapiksel Sony Lyt-900 ana kamera içeren Oppo Find X7 Ultra, Xiaomi 14 Ultra ve Vivo X100 Pro+ üzere rakiplerle rekabet etmesini sağlayacak.

Eğer Magic 6 serisi sahiden 11 Ocak’ta piyasaya sürülecekse, şirket bu hafta sonu yahut gelecek hafta resmi bir doğrulama yayınlayabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar