Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMobilHonor Magic Vs 2'nin yeni renk varyantı gösterildi

Honor Magic Vs 2’nin yeni renk varyantı gösterildi

Honor, Magic V2 modelinin akabinde kesime damgasını vuran ince tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Artık ise şirket, yeni kitap biçimi katlanabilir telefonu Magic Vs 2’yi tanıtmaya hazırlanıyor. İsminden da anlaşılacağı üzere, bu model, geçen yılın Magic Vs modeline bir güncelleme getiriyor. Resmi tanıtımı yapılmasına bir gün kala Honor, aygıtın parlak mavi renkteki göz alıcı dizaynını içeren ayrıntılı bir görseli paylaştı.

Magic Vs 2‘nin, Magic Vs modelinden daha ince bir yapıda olması bekleniyor. Honor’un küresel pazarlama ve irtibat önderi Bhavya Siddappa, yeni Magic Vs 2’yi parıldayan mavi bir renk tonunda gösteren bir resmi X üzerinden paylaştı. Telefonun renk seçeneği parıltılı bir tesire sahip.

Honor Magic Vs 2’nin yeni renk varyantı gösterildi

Magic V2’ye misal bir biçimde üçlü kamera suramı olduğu göze çarpıyor. Aygıtın Magic V2 kadar ince olup olmayacağı fotoğraftan anlaşılamıyor; fakat Magic V2 kapalıyken yalnızca 9.9 mm kalınlığında. Magic Vs 2‘nin ise Magic Vs modelinden, bu katlanmamış halde 6.1 mm profiline sahip olduğundan daha ince olması bekleniyor.

Yeni modelin tanıtımı, Honor Watch 4 Pro ile birlikte 12 Ekim’de yapılacak. Yeni akıllı telefon, geçen yılki Magic Vs modeline nazaran hafif bir özellik artışı getirecek üzere görünüyor. Geekbench’ten alınan son benchmark, Vs 2’nin Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ve16GBRAM ile güçlendirileceğini öne sürüyor. Aygıtın 50 MP ana kamera, 50 MP ultra geniş açılı ve 8 MP telefoto lens içeren bir kamera heyetimi ile geleceği düşünülüyor. Ayrıyeten, Magic Vs 2‘nin 66W şarjı destekleyebileceği konuşuluyor. Telefon hakkındaki başka ayrıntılar ise yarınki lansman sırasında açıklanacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar