Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMobilHonor marka telefon kullananlara müjde!

Honor marka telefon kullananlara müjde!

Huawei’nin HarmonyOS 4 işletim sistemi, eski Honor modellerine getirilmesiyle kullanıcılar ortasında takdir topladı. Huawei birinci olarak HarmonyOS 4 yükseltme listesini açıkladığında, birtakım kullanıcılar Honor aygıtlarının geride bırakılacağı konusunda kaygı taşımıştı. Lakin şirket, HarmonyOS 4’ü Honor’un eski modellerine uyarlamak için bir vakit çizelgesi yayınlayarak birçok kişiyi şaşırttı.

Güncelleme, Honor 30, Honor 30 Pro, Honor 30 Pro+, Honor V30, Honor V30 Pro ve Honor Play4 Pro modellerini içeriyor. Bu modellerin kullanıcıları, “Benim Huawei” üzerinden HarmonyOS 4 Beta yükseltmesi için müracaatta bulunabilirler.

HarmonyOS, yalnızca birkaç yıl içinde 2.0 sürümünden 4.0 sürümüne kadar gösterdiği etkileyici gelişim ile kullanıcı tecrübesini kıymetli ölçüde düzgünleştirdi. Bu gelişme, Huawei’nin HarmonyOS işletim sisteminin akıllı telefon pazarında, Android ve iOS’a ek bir seçenek olarak dikkat çekmeye başladığını gösteriyor.

Honor marka telefon kullananlara müjde!

HarmonyOS 4, başlatılmasının birinci iki haftasında 5 milyon kullanıcı tarafından süratli bir biçimde benimsendi; bunun 1 milyonu birinci gününde oldu. Kişiselleştirilebilir temalar, gelişmiş bir bildirim merkezi ve gerçek vakitli ihtarlar için “Canlı Pencere” özelliği sunar.

Shenzhen Kaihong Dijital Sanayi Geliştirme’nin CEO’su Wang Chenglu, önümüzdeki yıl HarmonyOS’un resmi olarak PC’ler için de piyasaya sürüleceğini belirtti, bu da muhtemelen Microsoft’un söylentilere nazaran piyasaya sürülecek olan Windows 12 ile rekabet manasına gelebilir. HarmonyOS, uygun şoförlerle HP dizüstü bilgisayarda sıkıntısız bir biçimde çalışarak aslında uyumluluğunu göstermiştir.

HarmonyOS’un ivme kazanması ve ekosistemini genişletmesi ile gelecekteki pazarın değerli bir kısmını kazanmaya ve konseyi işletim sistemlerinin hakimiyetine meydan okumaya hazır olduğunu gösteriyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar