Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilHonor Pad 9 ekran özellikleri resmi olarak açıklandı

Honor Pad 9 ekran özellikleri resmi olarak açıklandı

Honor, 21 Aralık’ta Çin’de bir lansman aktifliği düzenliyor. Bu aktifliğin yıldızı Honor 90 GT olacak, fakat bu aygıta öteki eserler de eşlik edecek.Bu eserlerden biri de Honor Pad 9 olacak. Geçtiğimiz günlerde, bu tabletin değerli özelliklerini öğrendik. Bugün ise marka, aygıtın ekran özelliklerini resmi olarak açıkladı.

Şimdiye kadar Honor’un yaklaşan tabletine dair bilinen her şeyi inceleyelim. Honor Pad 9, Huawei MatePad 11.5’ten daha âlâ bir ekrana sahip. Honor’un söylediğine nazaran, yeni tablet, son eserlerinin birçoklarında olduğu üzere göz müdafaası özelliğiyle geliyor. Son tanıtımlarında marka, eserini Huawei’nin aygıtıyla karşılaştırıyor.

Honor Pad 9 ekran özellikleri resmi olarak açıklandı

Honor, Honor Pad 9‘un yalnızca daha büyük bir ekrana sahip olmakla kalmayıp, Huawei MatePad 11.5’e kıyasla panelin de daha âlâ özelliklere sahip olduğunu belirtiyor. Pad 9, mat bir yüzeye sahip kağıt üzere bir 12.1 inçlik ekranla inşa edilmiş. Bu LCD ekran, 2560 x 1600 piksel çözünürlük ve 249 PPI sunuyor. Panelin azamî parlaklığı 500 nit olarak derecelendirilmiş ve %88 ekran gövde oranı ile 6.9mm dar çerçevelere sahip.

Honor’un bu yeni tabletine dair şu ana kadar açıklananlar bunlar. Lakin, aygıtın küresel pazarda nasıl bir tesir yaratacağını ve kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağını görmek için heyecanla bekliyoruz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar