Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaMobilHonor V Purse, tasarım olarak rakiplerine fark atabilir

Honor V Purse, tasarım olarak rakiplerine fark atabilir

Honor’un katlanabilir V Purse akıllı telefonu hakkında duyumcu Digital Chat Station tarafından kimi anahtar bilgiler paylaşıldı. Duyumcuya nazaran, bu aygıtın kalınlığı ve yükü klâsik katlanmayan akıllı telefonlarla benzeri. Lakin bu, Honor için yeni bir şey değil. Daha evvel Honor, şimdiye kadarki en ince katlanabilir telefon olan Magic V2‘yi piyasaya sürdü.

V Purse’nin büyük bir 2K ekranı olacak ve 2348×2016 piksel çözünürlüğe sahip. Ayrıyeten, 35W süratli şarj özelliği bulunacak. Raporlara nazaran aygıt, Snapdragon 778G yonga setiyle donatılacak. Honor, yonga seti seçimi konusunda Qualcomm ile işbirliğini sürdürüyor ve şu anda Dimensity platformunu tercih etmiyor.

Honor V Purse, tasarım olarak rakiplerine fark atabilir

V Purse’ün akabinde Honor, Magic V2‘ye daha uygun fiyatlı bir alternatif olarak görülen Magic Vs2’nin lansmanına hazırlanıyor.

1 Eylül 2023’te düzenlenen IFA 2023 etkinliğinde Honor, V Purse‘nin bir ön gösterimini yaptı. Lakin ayrıntılar açıklanmadı. Honor Terminal Co., Ltd.’nin CEO’su Zhao Ming, aygıtın etkileyici bir katlanmış kalınlığa sahip olduğunu belirtti: 9 mm’nin altında. V Purse’nin farklı bir özelliği, telefon katlandığında bile çalışan ve dinamik içerik gösterebilen art ekranıdır. Ayrıyeten gerçek eklentilerle, aygıt dekoratif bir “el çantası”nın görünümünü taklit edebilir. Honor’a nazaran, 400.000 katlama sürecine dayanabilecek güçlü bir menteşe geliştirdiler.

Honor V Purse‘nin resmi lansmanı Çin pazarında 19 Eylül’de saat 19:00’da planlanıyor. Bu aktiflik sırasında, bu yenilikçi katlanabilir akıllı telefonun daha fazla ayrıntısı, yapılandırmaları ve fiyatlandırması hakkında bilgi verilecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar