Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaMobilHonor ve Porsche Design'dan hudutlu sayıda hayallerin telefonu!

Honor ve Porsche Design’dan hudutlu sayıda hayallerin telefonu!

Akıllı telefon üreticileri, sıklıkla başka markalarla işbirliği yaparak gündeme gelir. Bu tıp paydaşlıklar ekseriyetle her iki markanın güçlerini birleştirmeyi ve kullanıcı tabanlarını genişletmeyi maksatlar. Bu işbirlikleri, yıllar içinde birçok unutulmaz eserin oluşmasına da yol açmıştır.

Örneğin, bizim de incelediğimiz Redmi Note 12 Turbo Harry Potter sürümü bunun düzgün bir örneğidir. Artık emsal bir iştirak Honor ve Porsche ortasında gerçekleşti.

Honor ve Porsche Design’dan sonlu sayıda hayallerin telefonu!

İki şirket, “Porsche Design” telefonları için resmi bir paydaşlık kurdu. Doğal olarak, dünya çapında beşerler süratle heyecanlandı ve yeni telefonu sabırsızlıkla beklemeye başladı. Lakin, Honor Porsche Design Telefonun yalnızca 911 adetle hudutlu olduğu ve birçok kişinin eli boş döneceği görülüyor.

Honor ve Porsche Design ortasındaki iştirakle ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıkıyor. Evvelki raporların tersine, merakla beklenen birinci aygıt Magic 6 değil, katlanabilir bir telefon olacak. Ana soru, “Honor Porsche 911” ismi verilen bu yaklaşan telefonun, mevcut bir modelin tekrar tasarlanmış bir versiyonu mu yoksa büsbütün yeni bir eser mü olacağı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar