Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaMobilHuawei aygıtlarında tüm uygulamaları kusursuz biçimde çalıştırın!

Huawei aygıtlarında tüm uygulamaları kusursuz biçimde çalıştırın!

Teknoloji dünyasındaki öncü isimlerden biri olan Huawei, kendi ekosistemini güçlendirmeye devam ediyor. Pekala Huawei’nin kendi ekosisteminde tüm uygulama ve oyunlara erişim mümkün mü? Bugün bu sorunun karşılığını ayrıntılı ve net bir halde takipçilerimizle paylaşacağız.

Tüm uygulamalara, eksiksiz erişim!

Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor. Ben günlük hayatımda Huawei P60 Pro’yu kullanıyorum. Hakikaten telefonla geçirdiğim mühlet boyunca, telefonumda olmasını isteyip de indiremediğim, kuramadığım, sorun yaşadığım hiçbir uygulama olmadı. Şunu net bir halde söyleyebilirim ki Huawei cihazlarınıza aklınıza gelen tüm uygulamaları rahat bir formda indirip kurabilirsiniz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Huawei Aygıtlarında Tüm Uygulamaları Kusursuz Biçimde Çalıştırın! 1

Huawei, aygıtınıza çeşitli uygulamalar yüklemeniz için sizlere birden fazla seçenek sunuyor. Bu seçenekler içerisinde en sağlamı tabi ki Huawei’nin kendi uygulama mağazası olan AppGallery. AppGallery üzerinden Whatsapp, Facebook, Instagram, Spotify, TikTok, Tinder, Telegram ve Netflix üzere pek çok uygulamayı rahat bir biçimde indirim kurabiliyorsunuz.

Üstelik bu uygulamaları güncellerken de rastgele bir sıkıntıyla karşılaşmıyorsunuz. Uygulama geliştiricilerinin sundukları güncellemeler, anlık olarak AppGallery üzerinden kullanıcılara sunuluyor. Özetle toplumsal medya uygulamaları tarafında hiçbir sorun ya da badire ile karşılaşmıyorsunuz. Pekala ya öbür uygulamalar?

Tüm banka süreçleri parmaklarınızın ucunda!

Günümüzde hayatı kolaylaştıran uygulamaların başında banka uygulamaları geliyor. Keza bu uygulamalar sayesinde şubelere gitmeden tüm süreçlerinizi oturduğunuz yerden halledebiliyorsunuz. Gerçekten AppGallery’de tüm banka uygulamalarını bulmanız mümkün. Örneğin ben Ziraat Bankası, Halk Bankası, TEB ve Akbank uygulamalarını kullanıyorum. Gerçekten şimdiye kadar bu uygulamalarda hiçbir sorun yaşamadım. Dahası uygulamalara gelen güncellemeler de AppGallery üzerinden anlık olarak sağlanıyor. Yani her vakit en yeni banka uygulamasını kullanıyorsunuz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Huawei Aygıtlarında Tüm Uygulamaları Kusursuz Biçimde Çalıştırın! 3

Banka uygulamalarının yanı sıra kripto para uygulamaları ile borsa uygulamalarını da AppGallery üzerinden tek tık ile indirmeniz mümkün.

Şimdi gelelim Huawei kullanıcılarının en çok merak ettikleri ayrıntıya. Huawei akıllı telefonları ve tabletleri ile Google uygulamalarına erişim mümkün mü? Elbette mümkün.

Tüm Google uygulamalarına süratlice erişin

Huawei AppGallery üzerinden indirebileceğiniz GBox sayesinde tüm Google uygulamalarına rahat bir halde erişebiliyorsunuz. Bunun için GBox’ı AppGallery üzerinden indirdikten sonra pil optimizasyonu ve öteki müsaadeleri vermeniz kâfi olacaktır. Son olarak Google hesabınızla GBox oturumu açarak tüm Google uygulamalarına erişim sağlayabilirsiniz. GBox ile Youtube, Google Maps, Google Photos, Google Docs, Dropbox, Google Drive, Microsft Teams, SoundCloud, Zoom, Google Meet, YouTube Music, Google Sheet, Uber ve Airbnb üzere uygulamaları sıkıntısız bir formda erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca şunu da hatırlatmamız gerekiyor. Gbox ayarlarındaki KLON seçeneği ile alternatif kanallar ile yüklenen uygulamalardaki bildirim sorunlarını de ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Huawei Aygıtlarında Tüm Uygulamaları Kusursuz Biçimde Çalıştırın! 5

Kısaca özetlememiz gerekirse, şu anda Huawei aygıtlarında, aklınıza gelebilecek tüm uygulamaları sıkıntısız bir halde çalıştırabiliyorsunuz.

Kusursuz bir tecrübe, kullanıcı dostu tasarım

Huawei AppGallery son derece kusursuz bir yapıda karşımıza çıkıyor. Epeyce kullanıcı dostu bir arayüz ile dikkatleri üzerine çeken bu uygulama, Huawei kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden biri.

Yazımızı toparlamamız gerekirse, Huawei telefon ya da tabletlerinde aklınıza gelebilecek tüm uygulamaları meselesiz bir formda çalıştıracağınızı söyleyebiliriz. Az evvel de tabir ettiğim üzere. Ben satışa sunulduğundan beri Huawei P60 Pro kullanıyorum. Hakikaten ortadan geçen müddet zarfında, uygulama ya da oyun tarafında rastgele bir badire ile karşılaşmadım.

Kullandığım banka uygulamaları anlık olarak güncelleniyor. Dilediğim kripto para uygulamasına süratli formda erişim sağlayabiliyorum. Facebook, Instagram, WhatsApp üzere uygulamalarda hiçbir formda sorun yaşamadan bildirim alıyorum. Yani Huawei P60 Pro tarafında uygulamalar tarafında hiçbir sorun yaşamadım, önümüzdeki süreçte de yaşayacağımı düşünmüyorum.

Dolayısıyla etrafınızda Huawei aygıtlarında şu uygulamalar çalışmıyormuş diyenlere aldırış etmeyin. Ayrıyeten üstteki inceleme videomuzda da uygulamaların nasıl stabil bir halde çalıştığını sizlerle paylaştık

Son olarak şunu da belirtmemiz gerekiyor. Şayet yeni bir Huawei aygıtına geçmek istiyor, lakin WhatsApp konuşmalarınızı nasıl geçireceğinizi bilmiyorsanız, Meta’nın bu bahiste bir rehberi olduğunu hatırlatalım. PhoneClone ve WhatsApp uygulamasının sunduğu dayanak ile eski cihazınızdaki konuşmalarınızı, hiçbir kayıp yaşamadan yeni Huawei aygıtınıza aktarabiliyorsunuz.

Yine de Huawei ekosistemi hakkında başınıza takılan rastgele bir soru işareti olursa, alt kısımda yer alan yorumlar kısmından ya da YouTube üzerindeki yorumlar kısmından bizlere sorular yöneltebilirsiniz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar