Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaDonanımHuawei FreeBuds Pro 3 yakında karşımızda olacak

Huawei FreeBuds Pro 3 yakında karşımızda olacak

Geçtiğimiz ay, Huawei’nin FreeBuds Pro 3 TWS kulaklıkları Çin ve Avrupa’da tanıtıldı. Bu kulaklıklar şu anda Çin’de satışta ve 18 Ekim’den itibaren AB’de satın alınabilecek. Huawei, yeni bir sertifikasyonun ipuçları eşliğinde bu aygıtı başka bölgelerde de piyasaya sürmeyi planlıyor.

HuaweiFreeBuds Pro 3, TDRA sertifikası almış durumda ki bu da yakın vakitte BAE’de piyasaya sürülebileceğini düşündürüyor. Sertifikaya nazaran, bu kulaklıklar BAE’de T0018 model numarasıyla etiketlenecek. Bunun dışında sertifika, eser hakkında ek bilgiler sağlamıyor. Lakin aygıtın öbür bölgelerde zati mevcut olduğunu bildiğimizden, neler bekleyebileceğimizi biliyoruz.

Huawei FreeBuds Pro 3 yakında karşımızda olacak

Huawei FreeBuds Pro 3, ileri seviye faal gürültü engelleme (ANC) 3.0 teknolojisine sahip. Ayrıyeten, 1,5 Mbps kayıpsız ses iletimi için Polar kod teknolojisini kullanan Kirin A2 çipi de içeriyor.

FreeBuds Pro 3, yalnızca harikulâde ses kalitesinin ötesinde, gürültü azaltma, pil ömrü ve öteki anahtar alanlarda iyileştirmeler gördü. Gürültü azaltma kelam konusu olduğunda, bu kulaklıklar, telefon görüşmeleri sırasında arkaplan gürültüsünü azaltma kabiliyetini kıymetli ölçüde artıran QuietCall 2.0’ı kullanır. Pil ömrü açısından, Huawei FreeBuds Pro 3, tek bir şarjla muazzam 7 saat kullanım sunar ki bu, dahil olan şarj kutusuyla birlikte toplamda 30 saate kadar uzar.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar