Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilHuawei HarmoyOS 3.0'dan Birinci Ekran İmgeleri

Huawei HarmoyOS 3.0’dan Birinci Ekran İmgeleri [Video]

Son aylarda ABD’nin yasaklarına rağmen bulunduğu pazarlarda payını artırmayı sürdüren Huawei, önümüzdeki günlerde telefonlarına yeni işletim sistemi sürümü getirecek. HarmonyOS 3.0 olacak yeni işletim sisteminin telefonlara pek çok özelliği getirmesi beklenirken bugün, Huawei tarafından işletim sisteminin ilk görüntüleri paylaşıldı.

Huawei tarafından paylaşılan videoda işletim sisteminin telefonlara getireceği yeni ana ekran ve widget düzenlemeleri, animasyonlar ve el hareketleriyle kontrol gibi detaylar yer aldı. Huawei’nin videosu ve videodan öne çıkanlardan bazıları şu şekildeydi:

Huawei tarafından paylaşılan HarmonyOS 3.0 videosu:

Huawei’nin paylaştığı yeni video, ana ekran, geliştirilmiş uygulama parçacıkları ve uygulama hizmetleri widgetlarını göstererek başlıyor. Bununla birlikte ilerleyen saniyelerde bir ekrandan diğerine geçerken gösterilen animasyonların oldukça yumuşak olduğu görülebiliyor.

Şinasi Kaya: Huawei HarmoyOS 3.0'dan Birinci Ekran İmgeleri [Video] 1

Bununla birlikte HarmonyOS 2.0’ın en sevilen özelliklerinden birisi olan Smart Folders (Akıllı Dosyalar) özelliği, HarmonyOS 3.0’da geliştirilmiş olarak yer alacak. Kullanıcılar, klasörlerini uygulamaları ızgara üzerinde dizmek yerine doğrudan tek sıradan oluşacak şekilde düzenleyebilecek.

Şinasi Kaya: Huawei HarmoyOS 3.0'dan Birinci Ekran İmgeleri [Video] 2

Huawei, videodaki özelliklerin yanı sıra güvenlik güncelleştirmelerini ve ekosistem iyileştirmelerini de sunacak yeni işletim sistemini 27 Temmuz’da tanıtılacak. Bu etkinlikte işletim sistemiyle birlikte gelecek tüm özellikler de gün yüzüne çıkacak.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar