Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobilHuawei Nova 10 geliyor: Birinci resmi teaser yayınlandı

Huawei Nova 10 geliyor: Birinci resmi teaser yayınlandı

Ulaş Utku Bozdoğan: Huawei Nova 10 Geliyor: Birinci Resmi Teaser Yayınlandı 1

Son haftalarda Çin basınında Huawei Nova 10 serisi akıllı telefonların piyasaya sürülmek üzere olduğunda dair birçok haber çıkmıştı. Söylentiler nihayet resmi olarak doğrulandı. Çinli şirket cihazın ilk resmi teaser görselini yayınladı.

Galaxy XCover Pro 2 Google Play’de listelendi

17 sa. önce eklendi

Paylaşılan poster akıllı telefonun teknik detaylarıyla ilgili ayrıntı vermediği gibi görünümünü de göstermiyor. Ancak fitil ateşlendiği için bu teaser’ı yenileri takip edecek ve bu sayede daha fazla detay öğrenme şansına sahip olacağız.

Ulaş Utku Bozdoğan: Huawei Nova 10 Geliyor: Birinci Resmi Teaser Yayınlandı 3

İşlemciyle ilgili detaylar

Huawei Nova 10’un Haziran sonuna doğru çıkış yapabileceği belirtiliyor. Gelen bilgiler işlemci tarafında kullanıcıları memnun edecek bir değişiklik olacağı yönünde. Bildiğiniz üzere şirket Nova 9’da Snapdragon 778G 4G’ye yer vermişti.

Yeni modelde bu Dimensity 8100 veya Snapdragon 7 Gen 1 yonga setine yükseltilebilir. Ayrıca kamera özellikleri konusunda da bir takım iyileştirmeler bekleniyor. İlerleyen günlerde Huawei Nova 10 ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmayı umuyoruz.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Huawei Nova 10 geliyor: İlk resmi teaser yayınlandı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar