Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaMobilHuawei P60 için epeyce değerli bir güncelleme yayınladı

Huawei P60 için epeyce değerli bir güncelleme yayınladı

Huawei, Çin’deki amiral gemisi P60 serisi için yeni bir yazılım güncellemesi olan HarmonyOS 3.1.0.151’i yayınlıyor. Güncelleme, fotoğraf çekimlerinde daha doğal renkler sağlayarak kamera performansını güzelleştirmeye odaklanıyor. Ayrıyeten, yazılım güncellemesi sistem performansını optimize ederek, ekran kaydırma ve kaydırma süreçleri sırasında daha düzgün bir kullanıcı tecrübesi sunuyor.

Yeni güncelleme ayrıyeten sistem stabilitesini artırarak kullanıcılar için daha verimli hale getiriyor. Kamera ön izlemesi de birtakım optimizasyonlardan geçti ve kimi durumlarda son vazifeler ekranında görünecek. Sistem ve kamera üzerinde yapılan iyileştirmeler, Huawei P60 serisi için yeni yetenekler sağlayacak.

Kullanıcılar evvelki sürümde renk bozulması ve yayılma problemleri rapor etmişlerdi ve bu yeni güncelleme bu sıkıntıları düzelterek kamera görüntü kalitesini genel olarak güzelleştiriyor.

Huawei P60 için hayli kıymetli bir güncelleme yayınladı

Huawei P60 serisinin kamera özelliklerine yakından bakış Huawei’nin P60 serisi, F1.4-F4.0 on adımlı değişken fizikî diyaframı olan 48MP harika spotlama ana kamerasını içeren üçlü art kamera ile etkileyici kamera özelliklerine sahip. P60 ve P60 Pro, 13MP ultra geniş lens ile birlikte geliyor, P60 Arka ise 40MP ultra geniş lensi barındırıyor. Ayrıyeten, P60, 12MP 5x optik zoom RYYB kamerasına ve 100x zoom aralığına sahip.

P60 Pro ve P60 Arka ayrıyeten, F2.1 muhteşem büyük diyaframa ve üç eksenli sensöre sahip 48MP harika konsantre çoklu lens kümesi telefoto modülüne sahiptir. Bu modül, 3.5x optik zoom aralığı ve 100x dijital zoom aralığı sunar ve telefoto lensi aracılığıyla makro çekim yapabilme özelliğine sahiptir.

Güncelleme şu anda Çin pazarında mevcut ve Huawei, P60 serisini Mayıs ayında global olarak piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Huawei, aygıtlarına sistemli güncellemeler sağlamaya adanmıştır ve kullanıcıların en son özellikleri ve iyileştirmeleri almasını sağlar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar