Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaMobilHuawei Watch 4 tasarımı aşikâr oldu: İşte birinci manzaralar

Huawei Watch 4 tasarımı aşikâr oldu: İşte birinci manzaralar

Meral Erden: Huawei Watch 4 Tasarımı Aşikâr Oldu: İşte Birinci Manzaralar 1 Geçtiğimiz Mart ayında tanıtılan Huawei Watch Ultimate ile akıllı saat pazarında ses getirmeyi başaran Huawei, Huawei Watch 3 serisinin halefi üzerinde hazırlıklara başladı. Bu bağlamda merakla beklenen Huawei Watch 4 ailesinin 18 Mayıs’ta düzenlenecek Huawei Summer 2023 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Lansmana haftalar kala, akıllı saat modelinin dizaynını gösteren bir dizi manzara paylaşıldı.

Huawei Watch 4 tasarımı belirli oldu

Paylaşılan yeni imgeler, Huawei Watch 4’ün mekanik saat görünümü sunan bir ayar kolu ve yuvarlak sınırlı bir dizaynla vitrine çıkacağını doğruluyor. Aygıtın ön çerçevesinde ise zirkon tabanlı dayanıklı bir gerece yer verilmiş. Merakla beklenen saatin teknik özellikleri ise şimdi açıklanmadı. 

Huawei Watch 4 beklenen özellikler

Bildirilenlere nazaran Huawei Watch 4, üstte da bahsettiğimiz üzere kadran çerçevesinde dayanıklılık ve çatlaklara karşı zirkon tabanlı bir malzemeden güç alacak. Çelikten dört kart daha sert olduğu aktarılan bu materyalin ,saatin tasarım estetiğini uzun mühletler muhafazası bekleniyor. 

Meral Erden: Huawei Watch 4 Tasarımı Aşikâr Oldu: İşte Birinci Manzaralar 3 Dizayna ek olarak Huawei Watch 4, bağlantı ve sıhhat sensörleri konusunda da önemli gelişmeler ile vitrine çıkacak. Bunlardan birincisi “Breaking the Sky” ismi verilen uydu bağlantı özelliği. Bu özellik kullanıcılar ağ kapsama alanı dışında olsalar bile acil durum irtibatı ve SOS davetlerine imkan tanıyacak.

Bir başkası ise yüzde 85’in üzerinde tanıma oranıyla Non-invaziv kan şekeri izleme özelliği. Lakin bu gelişmenin şimdi Huawei tarafından doğrulanmadını hatırlatalım. Huawei Watch 4 hakkında merak edilen tüm ayrıntıların, önümüzdeki günlerde açıklanacağını düşünüyoruz. 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar