Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilİddia: Xiaomi Yeni Bir Katlanabilir Telefon Çıkarabilir - Webtekno

İddia: Xiaomi Yeni Bir Katlanabilir Telefon Çıkarabilir – Webtekno

Akıllı telefon deyince akla gelen ilk şirketlerden olan Xiaomi, her yıl birçok farklı telefonuyla karşımıza çıkıyor. Şimdi ortaya çıkan bilgiler ise Çinli teknoloji devinin sektörde iddialı olabilecek yepyeni bir model üzerinde çalışıyor olabileceğini gösteriyor.

Sızıntılarıyla tanınan Digital Chat Station tarafından Weibo üzerinden paylaşılan bilgilerde, Xiaomi’nin yeni bir cihaz çıkarmayı planladığı görüldü. Sızıntı, telefonun daha önce piyasaya sürülen Xiaomi ürünleriyle alakası olmadığını ortaya koydu.

Henüz hakkında hiç bilgi bulunmayan cihaz, “Xiaomi Mix Flip” isimli bir katlanabilir telefon olabilir

Ulaş Utku Bozdoğan: İddia: Xiaomi Yeni Bir Katlanabilir Telefon Çıkarabilir - Webtekno 1

Paylaşılan bilgilere göre telefonun model numarası “N7”. Bu numara pek bir anlam ifade etmese de iddialar, cihazın birkaç yıldır söylentileri dolaşan “Xiaomi Mix Flip” olabileceğini söylüyor. İsminden de anlaşılabileceği üzere cihaz bir katlanabilir telefon olabilir. Bu konuda onu Samsung Galaxy Z Flip veya Motorola Razr’a benzetebiliriz.

Xiaomi’nin halihazırda Mix Fold olarak adlandırılan iddialı bir katlanabilir telefonunun olduğunu biliyoruz. Ancak N7 hakkındaki söylenti doğru çıkarsa yeni cihaz, dikey olarak katlanabilen “flip” segmentinde yer alacak.

Tabii ki bunların hepsinin bir iddia olduğunu, gerçek olup olmadığına dair resmi bir bilginin bulunmadığını tekrar vurgulayalım. Xiaomi’nin hakkında hiçbir şey bilmediğimiz “N7” model numaralı telefonu hakkında bilgi almak için beklememiz gerekiyor.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar