Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilİki değerli akıllı telefon emsal vakitlerde satışa sunulacak

İki değerli akıllı telefon emsal vakitlerde satışa sunulacak

iQOO’nun Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılmış iQOO 11S modelini piyasaya sürdüğü yakın vakitte raporlandı. Bu telefonun birebir yonga setiyle donatılmış olan Realme GT Neo 6 serisi ve OnePlus Ace 2 Pro modelleri ile rekabete gireceği tez ediliyor. Duyumcu Digital Chat Station, Weibo isimli platformda Ace 2 Pro ve GT Neo 6 serisi hakkında dikkat cazip ayrıntılar paylaştı.

Duyumcu, Realme GT Neo 6 serisi ile OnePlus Ace 2 Pro‘nun lansmanlarının Ağustos ayında yalnızca Çin pazarında gerçekleşeceğini belirtti. Şu anda bu aygıtların Çin dışındaki pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor. Her iki akıllı telefonun misal özelliklere sahip olacağı varsayım ediliyor.

Digital Chat Station’ın argümanına nazaran, OnePlus Ace 2 Pro ve Realme GT Neo 6 serisi, 1.5K çözünürlüğünde etkileyici bir OLED ekran, 3.2GHz hızında çalışan güçlü Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, cömertçe sunulan 24 GB LPDDR5x RAM ve geniş 1TB UFS 4.0 depolama kapasitesi sunacak.

İki kıymetli akıllı telefon benzeri vakitlerde satışa sunulacak

Her iki akıllı telefon da OIS özellikli 50 megapiksel Sony IMX890 ana kamera ile donatılacak, bu da inanılmaz fotoğraf çekme yetenekleri sağlayacak. Ayrıyeten, süratli ve pratik şarj tahlilleri sunan 150W şarj dayanağına sahip olacaklar.

Daha evvelki raporlarda belirtildiği üzere, Ace 2 Pro‘nun kıvrımlı kenarlı bir ekranla geleceği, GT Neo 6 serisinin ise düz ekranla piyasaya sürüleceği argüman ediliyor. Duyumcu, Ace 2 Pro‘nun tesirli ısı dağılım teknolojisi ile avantaj sağlayacağını, GT Neo 6 serisinin ise dikkat cazibeli 240W süratli şarj dayanağı ile öne çıkacağını vurguladı. GT Neo 6’nın iki versiyonu bulunacak ve sırasıyla 150W ve 240W hızlı şarj dayanağı sunacaklar.

Başka bir haberde ise, Redmi’nin Ağustos ayında Çin’de Redmi K60 Ultra amiral gemisi telefonunu piyasaya süreceği belirtiliyor. Rakipleri Snapdragon yonga seti ile gelecekken, K60 Ultra, Dimensity 9200 Plus yonga seti ile piyasaya sürülecek.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar