Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaMobiliOS WhatsApp Sürümü Sesli İletileri Sohbet Dışında Oynatma Özelliği Kazandı

iOS WhatsApp Sürümü Sesli İletileri Sohbet Dışında Oynatma Özelliği Kazandı

iOS için WhatsApp uygulaması 22.4.75 sürümü ile kullanıcıların artık sesli mesajları ve ses dosyalarını gönderildikleri sohbetlerin dışında da oynatmasına olanak tanıyor.

WhatsApp yakın zamanda bir güncelleme almış ve birisi herhangi bir türde bir mesaj gönderdiğinde bildirimlerde kişi fotoğrafları için destek getirilmişti. Şimdi ise WhatsApp, uygulamanın nerede olursanız olun sesli mesajları dinlemenizi sağlayan yepyeni bir sürümüyle işleri bir adım öteye taşıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ios Whatsapp Sürümü Sesli İletileri Sohbet Dışında Oynatma Özelliği Kazandı 1

Bir kullanıcı büyük bir sesli mesaj gönderirse, bundan böyle hepsini dinlemek için sohbette kalmanız gerekmiyor. WhatsApp’taki diğer sohbetlere göz atarken de bunlar arka planda çalmaya devam edecek. Bu süre zarfında diğer konuların içinde de mesajlaşmaya devam edebileceksiniz.

Bu arada güncelleme, App Store‘dan herkesin indirebileceği şekilde mevcut ancak kullanmak için bir süre beklemeniz gerekebilir.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar