Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobiliPhone 11 fiyatında inanılmaz indirim! Bu fiyatı bir daha bulamazsınız!

iPhone 11 fiyatında inanılmaz indirim! Bu fiyatı bir daha bulamazsınız!

Şu sıralar akıllı telefon fiyatlarının artacağına dair güçlü söylentiler var. Daha geçtiğimiz günlerde TRT bandrolü için alınan meblağlarda önemli artışlara gidildi. Fakat bu daha buz dağının görülen yüzü olabilir. Zira önümüzdeki süreçte akıllı telefon fiyatlarını çok daha büyük zamlar bekliyor.

İşin iyi yanı ise şu sıralar pek çok e-ticaret sitesinde önemli indirimlerin olması. Eğer bu indirimleri kaçırmazsanız makul fiyatlara akıllı telefon almanız mümkün olacaktır.

Hali hazırda fiyatı önemli oranda düşmüş modeller arasında iPhone 11 de bulunuyor.

iPhone 11 fiyatında inanılmaz indirim! Bu fiyatı bir daha bulamazsınız!

Bilindiği üzere iPhone 11 Apple’ın resmi sitesinde 13 bin TL’lik fiyat etiketiyle satılıyor. Fakat mevcut kampanyalar dahilinde telefonun fiyatı önemli oranda düşmüş durumda.

Elbette bu düşüş belli şartlar altında geçerli. Yani tüm e-ticaret sitelerinde indirimli bir fiyattan bahsetmek doğru olmaz. Şunu da göz ardı etmemek gerekiyor. Alacağınız iPhone 11 modelinde Apple Türkiye garantisinin olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor.

Hali hazırda iPhone 11 fiyatında 1100 TL lik bir indirim söz konusu. Dilerseniz telefonun indirimli satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. Kampanyanın süresi ve stok adedi sınırlı. Dolayısıyla siz linke tıkladığınızda mevcut şartlar değişmiş olabilir.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar