Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMobiliPhone 14 için birinci görseller geldi!

iPhone 14 için birinci görseller geldi!

Apple bu yıl en yeni serisi iPhone 14 cihazları piyasaya sürecek. Çinli teknoloji sitesi Weibo’da yayınlanan görseller bu yeni seriye ilk bakışı sundu. Söz konusu görsellerin, gerçek iPhone 14 serisinden ziyade üçüncü taraf aksesuarlar için yapılmış olduğu tahmin ediliyor.

Teknoloji devi geçtiğimiz yıl iPhone 13 serisini piyasaya sürdüğünde tasarımda çok farklı şeyler yapmaması ile eleştirilmişti. Bu sebeple iPhone 14 için de beklentiler daha fazla yükseldi. Şimdi yayınlanan görüntüler de yeni serinin nasıl göründüğüne bir bakış sunuyor.

iPhone 14 için ilk görseller geldi!

Apple’ın iPhone 14 adı altında dört cihaz piyasaya sürmesi planlanıyor. Bunlar 6.1 inçlik modeller iPhone 14 ve iPhone 14 Pro ve diğer ikisi 6.7 inçlik iPhone 14 Max ve iPhone 14 Pro Max olarak karşımıza çıkacak. Sızdırılan görseller cihazların sadece arka tasarımına bakış sunduğundan detaylı bir şey demek mümkün değil. Ancak lansman tarihi yaklaştıkça daha fazla görsel ve teknik detay ortaya çıkacaktır.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar