Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaMobiliPhone 15 sağlamlık testi ortaya çıktı! Kaya üzere sağlam!

iPhone 15 sağlamlık testi ortaya çıktı! Kaya üzere sağlam!

Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan iPhone 15 ailesi, şu anda teknoloji dünyasının odak noktası pozisyonunda. Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği seri, nihayet satışa çıktı ve büyük bir ilgiyle karşılandı. Telefona sahip olmak isteyen tüketiciler, uzun kuyruklara girmekten çekinmedi. Ancak kullanıcıların iPhone 15’lerin fazla ısındığı konusundaki şikayetleri, birtakım soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

iPhone 15 sağlamlık testi ortaya çıktı! Kaya üzere sağlam!

Aşırı ısınma problemiyle alakalı şikayetlet şimdi tazeliğini korurken, bu sefer de iPhone 15’in ne kadar sağlam olduğu konusu tartışma yarattı. JerryRigEverything tarafından paylaşılan bir görüntüde telefonun art kısmının basitçe kırıldığı görülüyordu ve bu, tartışmaların dozajını da yükseltti. Fakat yayınlanan yeni bir görüntü, telefonun hiç de basitçe eğilip bükülmediğini ortaya koyuyor. Consumer Reports isimli bir YouTube kanalı tarafından yayınlanan görüntü, iPhone 15 Pro Max modelinin hayli güçlü olduğunu kanıtlıyor.

Sözünü ettiğimiz test, bir laboratuvar ortamında gerçekleşiyor. Görüntüde telefonun üzerine 50 kilogramlık bir güç uygulanmasına karşın iPhone 15 Pro Max’in kasasında ağır bir hasar olmuyor. Hatta telefon bu basınca rağmen hala olağan formda çalışmaya devam ediyor. Bu bükülme testinden evvel ise aygıt 100 sefer yere atılıyor. Fakat iPhone 15 Pro Max’in tüm bu güçlü şartlardan alnının akıyla çıktığını söylemek mümkün.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar