Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaMobilİşte Motorola’nın bugüne kadar ki en düzgün tableti!

İşte Motorola’nın bugüne kadar ki en düzgün tableti!

Motorola, son vakitlerde pazarda bir dizi yeni akıllı telefon piyasaya sürdü, bunlar ortasında orta segment Moto Edge 40 Neo da bulunuyor. Lakin Lenovo’ya ilişkin olan bu şirketten pek fazla tablet görmüyoruz. Motorola, son tabletini Moto Tab G62 LTE olarak piyasaya sürmüştü, lakin yakın vakitte Moto Tab G84 isimli yeni bir modeli tanıtması bekleniyor. Bir rapor, tabletin renderlarını paylaşarak kimi ayrıntıları ortaya koydu.

Appauls isimli bir rapora nazaran, Motorola, yakında Moto Tab G84’ü Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu tablet, 2022 yılında piyasaya sürülen Tab G70’in halefi olarak karşımıza çıkacak. Yeni tabletin renderları, evvelki Motorola tabletleri üzere kalın çerçevelere sahip olmaya devam edeceğini gösteriyor. Art tarafında tek bir 8 MP kamera konseyimi bulunuyor. Fotoğraflardan net olmasa da, rapor tabletin metal bir gövdeye sahip olduğunu vurguluyor.

Şinasi Kaya: İşte Motorola’nın Bugüne Kadar Ki En Düzgün Tableti! 1

İşte Motorola’nın bugüne kadar ki en uygun tableti!

Moto Tab G84, büyük bir ekran tableti üzere görünüyor, zira selfie kamerası yatay bir halde pozisyonlandırılmış. Tabletin art tarafında bir stilüs kalem için muhtemelen manyetik bir irtibat için küçük bir kesik bulunuyor. Motorola logosu tabletin art tarafında merkezi bir pozisyonda yer alıyor. Tablet, Dolby Atmos takviyesi olan JBL hoparlörlere sahip.

Tabletin alt kenarında, bir klavye aksesuarı için mümkün bir temas noktası olan üç temas noktalı bir Pogo PIN bağlantısı bulunuyor. Tabletin sağ tarafında iki hoparlör ve bir USB-C portu bulunmaktadır.

Şu an için tabletin özellikleri ve çıkış tarihi hakkında rastgele bir bilgi yok. Daha fazla ayrıntının yakın günlerde ortaya çıkmasını bekliyoruz. Güncellemeler için takipte kalın!

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar