Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy A71 kullanıcılarının dikkatine!

Samsung Galaxy A71 kullanıcılarının dikkatine!

Samsung, 2019 yılının Aralık ayında piyasaya sürdüğü Galaxy A71 modeli için son güvenlik yamasını yayımladı. Bu, telefonun piyasaya sürülmesinin üzerinden yaklaşık dört yıl geçmesine karşın hala güvenlik güncellemesi alıyor olması manasına geliyor. Akıllı telefon Android 10 işletim sistemiyle piyasaya sürülmüş, ama 2022 yılında Android 13 tabanlı OS One UI 5 sürümüne yükseltildi.

Uluslararası arenada geniş bir dağıtıma sahip olan Eylül güvenlik yaması, evvelki güncellemede bulunan 60’dan fazla güvenlik açığını ele alıyor. A715FXXU8CVI3 olarak isimlendirilen bu güncelleme, yaklaşık olarak 485MB boyutunda. Bu güncellemeyle bir arada, Galaxy A71′in stabilitesi arttırılıyor ve birtakım yanılgılar gideriliyor. Telefonun Android 13‘ü bir müddettir kullandığını da belirtmekte yarar var. Lakin Android 14 güncellemesini alıp almayacağı şimdi kesinleşmedi.

Samsung Galaxy A71 kullanıcılarının dikkatine!

Galaxy A71 kullanıcıları bu yeni güncellemeyi denetim etmek için Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve yükle yolunu takip edebilirler. Bunun yanı sıra, manuel indirme için Samsung’un özgün yazılım veritabanından da yararlanabilirler.

Bu ortada, Samsung Çin’de hayır işleri için özel bir katkıda bulunmak hedefiyle özel bir katlanabilir telefon serisi çıkardı. Samsung W24 Flip ve W24 Fold olarak isimlendirilen bu telefonlar, aslında Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5’in daha lüks versiyonları olarak tanımlanabilir. Şu anda bu telefonlar Çin’de rezervasyon için mevcut.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar