Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMobilKatlanabilir ekranlı hale gelen Huawei Mate 50 görenleri şaşırtıyor

Katlanabilir ekranlı hale gelen Huawei Mate 50 görenleri şaşırtıyor

Çin’de yaşayan bir bayanın başına epeyce şaşırtan bir olay geldi. Akıllı telefonlarla ilgili bu türlü bir durumu daha evvel duymamış olabilirsiniz. Daisy isimli bu kullanıcı, Huawei Mate 50 model akıllı telefonunu otomobil bagajından alırken telefonun tam ortadan bükülmüş olduğunu gördü. Ancak bu durum telefonun çalışmasını engellemedi. Ekranı çatlamış ve çerçevesi ziyan görmüş olsa da telefon, güya hiçbir şey olmamış üzere problemsiz bir biçimde çalışmaya devam ediyordu.

Daisy, yaşadığı bu inanılmaz durumu TikTok hesabında paylaştı. Görüntüyü izleyenler, telefonun bu kadar bir hasara karşın hala çalışıyor olmasına epey şaşırdı. Daisy’nin paylaşımında, “Huawei nitekim kusursuz bir iş çıkarmış. Artık yalnızca Huawei telefon alacağım.” tabirlerini kullandığını gördük.

İnanç Can Çekmez: Katlanabilir Ekranlı Hale Gelen Huawei Mate 50 Görenleri Şaşırtıyor 1

Katlanabilir ekranlı hale gelen Huawei Mate 50 görenleri şaşırtıyor

Bu olayın akabinde Daisy, telefonunu Huawei servis merkezine götürdü. İşin şaşırtan kısmı, telefonun yalnızca bir saat içerisinde tamir edilip eski haline getirilmiş olmasıydı. Daisy, bu tamir süreci için yalnızca 1.308 Yuan ödedi. Bu tamir sürecinde telefonun ekranı, bataryası ve çerçevesi değiştirildi.

Bu inanılmaz durum, toplumsal medyada süratle yayıldı ve birçok kişi, Huawei’nin bu sağlam telefonunu konuşmaya başladı. Mate 50 modeli, bu olayın akabinde adeta bir fenomen haline geldi ve dayanıklılığıyla isminden sıkça kelam ettirdi.

Bu cins olaylar, teknolojik aygıtların ne kadar güçlü olabileceğini ve bazen beklentilerimizin çok üzerinde performans gösterebildiklerini bize gösteriyor. Huawei’nin bu başarısı, markanın kalitesini bir kere daha gözler önüne serdi. Daisy’nin yaşadığı bu tecrübe, birçok kişinin Huawei’ye olan inancını arttırdı ve markanın eser kalitesi konusundaki muvaffakiyetini kanıtladı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar