Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaYazılımKedi oyunu Stray yakında Xbox'a gelebilir

Kedi oyunu Stray yakında Xbox’a gelebilir

Şinasi Kaya: Kedi Oyunu Stray Yakında Xbox'A Gelebilir 1 Stray, 2022 yılında değişik bir macera oyunu olarak karşımıza çıktı. Oyunda ise Robotlar, makineler hatta mutant bakterilerin olduğu duvarlarla çevrili bir kente düşen ve drone arkadaşı B-12’nin yardımıyla kentten kurtulmak için yola çıkan başıboş bir kediyi anlatmakta.

Yakında Xbox’a gelebilir

Şimdilik yalnızca PlayStation‘da oynanabilen oyun, Entertainment Software Rating Board (ESRB) tarafından yeni bir Xbox derecelendirmesi aldı. Münasebetiyle Stray, yakın zamanda  Xbox One ve Xbox Series X/S‘e gelecek üzere görünüyor.

Şinasi Kaya: Kedi Oyunu Stray Yakında Xbox'A Gelebilir 3 Derecelendirmede, “İstediğiniz kadar başıboş kedi parçalama talihinin yanı sıra keşif hissiyle dolu bir seyahat imkanı sağlıyor. Fakat bunu yaparken, ister sevdiklerine kavuşmak, ister bir topluluğu korumak ya da dış dünyaya ulaşmak olsun, bir bakışta insanlıktan mahrum olanların insani istekleri hakkında dokunaklı bir kıssa de yaratıyor.” sözlerine yer verildi.

Oyun birinci olarak 19 Temmuz 2022‘de piyasaya sürülmüştü. Dolayısıyla Temmuz 2023 Xbox çıkışı için uygun bir tarih olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar