Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaİnternetKuCoin’in resmi Twitter hesabı hacklendi

KuCoin’in resmi Twitter hesabı hacklendi

Ulaş Utku Bozdoğan: Kucoin’in Resmi Twitter Hesabı Hacklendi 1 Kripto para dalı gelişme kaydetmeye devam ettikçe bu alandaki hack haberleri de süratli bir halde artış gösteriyor. Son olarak kripto borsası Kucoin’in Twitter hesabı, bugün 45 dakikalığına ele geçirildi.

Kucoin’in resmi Twitter hesapından link paylaşan hacker’lar, birçok KuCoin kullanıcısını dolandırdı. Olayları kabul eden borsa, kullanıcıların kayıplarını karşılayacağını belirtti.

KuCoin, husus ile ilgili olarak şu tabirleri kullandı:

“KuCoin 4 Nisan 00:00’dan itibaren yaklaşık 45 dakika mühletle ele geçirildi. Uydurma bir aktiflik yayınlandı ve ne yazık ki birçok kullanıcı için varlık kaybına yol açtı. KuCoin, toplumsal medya ihlali ve düzmece faaliyetin neden olduğu doğrulanmış tüm varlık kayıplarını büsbütün tazmin edecek”

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar