Salı, Şubat 7, 2023
Google search engine
Ana SayfaOtomobilMazda CX-50 kampçıları sevindirecek özellikleriyle geliyor!

Mazda CX-50 kampçıları sevindirecek özellikleriyle geliyor!

Geçen yıl Kasım ayında tanıtılan 2023 Mazda CX-50, CX-5’e göre daha sağlam bir alternatif sunuyor. Standart dört tekerlekten çekiş, yükseltilmiş bir duruş ve bir arazi sürüş modu ile maceracı insanların ilgi odağı olacak. 2023 CX-50’nin yerini henüz bir 2024 modeli almamış olsa da Mazda şimdi vaat edilen Meridian Edition’ı yeni bir seçenek olarak duyurdu.

CX-50 2.5 Turbo motorlu Meridian Edition Paketi, aracın çok yönlülüğünü genişletmek için tasarlandı.

Her türlü araziye uygun Falken lastikler siyah metalik kaplamalı ve arazi odaklı 18 inç alaşım jantlarla birlikte geliyor. Meridian modeli için diğer görsel farklılıklar arasında yeni bir far garnitürü, benzersiz bir markalı kaput, koruyucu yan külbütör panelleri ve siyah tekerlek kilitleri ve bijon somunları yer alıyor. Meridian Edition’ın yalnızca Polymetal Grey veya Zircon Sand renkleri mevcut. CX-50 zaten yakışıklı bir SUV ama Meridian ona daha sert bir görünüm sağlamış.

İç kısımda Meridian Edition sadece siyah vurgulu Terracotta deri döşemeyle sunuluyor. CX-50 iç döşemelerde kalitesini ve kullanıcı dostu ergonomisini gösteriyor.

Meridian Sürümü, Apex Paketi ile 1.235 $ ekle daha da geliştirilebilir oluyor. Bu, tavana monte siyah çapraz çubuklar, bir çatı platformu ve ön/arka sıçrama korumaları ekliyor. Çatı platformu, sallar gibi ağır dış ekipmanları yüklemek veya bir çatı çadırını desteklemek için yeterince esnek ve güçlüdür.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar