Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaSosyal MedyaMuhteşem yıldız Blac Chyna OnlyFans fotoğraflarını fiyatsız yayınladı! Kalbi olan fotoğraflara bakmasın!

Muhteşem yıldız Blac Chyna OnlyFans fotoğraflarını fiyatsız yayınladı! Kalbi olan fotoğraflara bakmasın!

OnlyFans‘ın yıldızı uygunsuz fotoğraflarını fiyatsız olarak yayınladı. Bu fotoğraflar çok açık olduğu için sayfamızda yer veremedik. Dileyenler buraya tıklayarak fotoğraflara haberin kaynağından göz atabilirler.

OnlyFans’ta en çok para kazanan isim olan Blac Chyna, fotoğrafları ile gösteri yaptı. Ünlü yıldız beklenmedik bir halde fotoğraflarını fiyatsız olarak yayınladı. Olağan kaidelerde Chyna’nın fotoğraflarına göz atabilmek için aylık 40 dolarlık bir fiyat ödemeniz gerekiyor. Ünlü yıldız her ay nizamlı olarak 10 fotoğraf paylaşıyor.

Chyna uzun bir müddettir OnlyFans’ta en çok para kazanan modeller listesinde birinci sırada yer alıyor. Ünlü isim başka toplumsal medya hesaplarından da çok para kazanıyor. Blac Chyna’nın fotoğraflarını fiyatsız olarak servis etmesi, artık paraya gereksinimi olmadığı formunda yorumlandı. Elbette bu gerçek değil. Çünkü bunu bir reklam olarak görenler de var.

Süper yıldız Blac Chyna OnlyFans fotoğraflarını fiyatsız yayınladı! Kalbi olan fotoğraflara bakmasın!

Kimilerine nazaran Blac Chyna son devirde düşen abone sayısını yükseltmek için bu türlü bir atılım yaptı. Elbette bu atılımın karşılık bulup bulmayacağı şimdilik aşikâr değil. Şunu da hatırlatmak gerekiyor. Blac Chyna OnlyFans’a birinci girdiğinde abone fiyatı 10 dolardı. Abone sayısı arttıkça Chyna’nın abonelik fiyatı de arttı. 40 dolar en yüksek abonelik fiyatlarından biri.

Onlyfans’a baktığımızda ortalama abonelik fiyatlarının 10 dolar civarında olduğunu görüyoruz. Tanınan isimler ise genel olarak 25 dolar – 35 dolar aralığında fiyatlar talep ediyor. Bakalım Blac Chyna bu atağıyla abone sayısını yeniden eski düzeyine getirebilecek mi? Bunu bekleyip göreceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar