Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Google search engine
Ana SayfaBilimNetflix'in yeni yerli dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı'ndan yeni fragman geldi

Netflix’in yeni yerli dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı’ndan yeni fragman geldi

Ulaş Utku Bozdoğan: Netflix'in yeni yerli dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı'ndan yeni fragman geldi 1

Netflix, ülkemizdeki yerli içeriklerine son hız devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde de yakın dönemin en çok merak edilen işlerinden biri olan Pera Palas’ta Gece Yarısı’ndan yeni fragman geldi.

Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen yeni film duyuruldu

20 sa. önce eklendi

Sekiz bölümden oluşan dizinin senaristliğini Elif Usman üstleniyor. Yönetmenliğini ise Emre Şahin üstleniyor. 3 Mart’ta yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Selahattin Paşalı, James Chalmers, Clare Louise Frost ve Jordan J Gallagher gibi isimler yer alıyor. Dizinin bahsi geçen fragmanını ve konusunu aşağıda bulabilirsiniz.

Pera Palas’ta Gece Yarısı Fragman

Dizi, genç bir gazeteci olan Esra’nın İstanbul’daki efsanevi Pera Palas Oteli ile karşılaşmasını konu alıyor. Otel hakkında yazı yazmak üzere görevlendirilen Esra, yanlışlıkla tarihî odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfeder. Geçmişe doğru bir yolculuk yapar ve modern Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen siyasi bir komplonun ortasına düşer. Artık Esra, kurnaz otel müdürü Ahmet ile birlikte Türkiye tarihinin akışını ve geleceğini korumak zorundadır. Ancak Esra, İstanbul’un en çılgın kulübünün sahibi, yakışıklı ve gizemli Halit ile tanışır tanışmaz, 1919 İstanbul’unda hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını ve kimsenin aslında söylediği kişi olmadığını anlar.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Netflix dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı’ndan yeni fragman geldi

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar