Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaMobilNetflix'ten İçerik Bulmayı Hiç Olmadığı Kadar Kolaylaştıracak Yeni Özellik: My Netflix!

Netflix’ten İçerik Bulmayı Hiç Olmadığı Kadar Kolaylaştıracak Yeni Özellik: My Netflix!

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, mobil uygulaması için kullanıcı deneyimini iyileştirecek bir özellik oluşturdu. “My Netflix” olarak isimlendirilen bu yeni özellik, en basit anlatımıyla kullanıcıların dizi ve filmler için özel olarak uyarlanmış profil sayfaları olacak. Kullanıcılar, My Netflix üzerinden anında içerik bulup, izlemeye başlayabilecekler. 

Netflix’in mobil uygulamasına eklenen My Netflix bölümü, kullanıcıların indirdikleri, beğendikleri ve izlemek üzere kaydettikleri dizi ve filmlere anında ulaşmalarını sağlayacak. Ayrıca, Netflix’in gönderdiği bildirimler de burada olacak. Kullanıcılar, yine Netflix ana sayfası ve keşfet bölümü üzerinden özelleştirilmiş geniş kütüphaneye ulaşmaya devam edebilecekler.

My Netflix özelliği işte böyle görünüyor:

Ulaş Utku Bozdoğan: Netflix'Ten İçerik Bulmayı Hiç Olmadığı Kadar Kolaylaştıracak Yeni Özellik: My Netflix! 1

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz üzere, My Netflix sayfasına uygulamayı açtıktan sonra sağ alt bölümdeki simge ile ulaşılacak.

Netflix’in resmi açıklamasına göre mobil uygulamadaki My Netflix özelliği, an itibarıyla iOS için dağıtılmaya başladı. Android kullanıcıları ise ağustos ayının başı itibarıyla My Netflix özelliğini kullanabilecekler. Dağıtım sürecinin ne zaman tamamlanacağı ile ilgili net bir takvim açıklaması bulunmuyor.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar