Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaBilimNetflix'ten Squid Game hayranlarına hoş haber: İkinci dönem onaylandı

Netflix’ten Squid Game hayranlarına hoş haber: İkinci dönem onaylandı

Ulaş Utku Bozdoğan: Netflix'Ten Squid Game Hayranlarına Hoş Haber: İkinci Dönem Onaylandı 1

Hem geçtiğimiz yılın hem de tüm zamanların en popüler işlerinden biri haline gelen Squid Game‘i sevenler için geçtiğimiz saatlerde güzel bir haber paylaşıldı. 

İkinci Sezon Geliyor Evren Yeni Başlıyor

Geçtiğimiz saatlerde Netflix’in eş CEO’su ve içerik sorumlusu Ted Sarandos, Squid Game’in ikinci sezonunun geleceğini onayladı. Squid Game yazarı ve yönetmeni Hwang Dong-hyuk da geçtiğimiz aylarda ikinci sezonun geleceğini söylemişti ancak şimdi daha da netleşti diyebiliriz.

İkinci sezon duyurusunun yanı sıra Ted Sarandos, Squid Game evreninin daha yeni başladığını da aktardı. Bu da demek oluyor ki ikinci sezon dışında daha birçok Squid Game evreninde geçen yapım göreceğiz. Yine geçtiğimiz aylarda dizinin bir oyununu yapmak istediklerini de açıklamışlardı.

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar