Pazar, Mayıs 26, 2024
Ana SayfaMobilNokia tuşlu telefon modellerine bir yenisini daha ekledi

Nokia tuşlu telefon modellerine bir yenisini daha ekledi

Nokia, sağlam tuşlu telefonlar pazarında üstünlüğünü korumak için Nokia 105 ve Nokia 110’nun yanı sıra Nokia 106 (2023) modelini de duyurdu. Nokia 105 4G (2023) modeline emsal özelliklere sahip olan Nokia 106, müzik çalar ve yılan oyunu üzere geliştirilmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Nokia, tuşlu telefon pazarında uzun bir geçmişe sahip ve bu alanda başkan pozisyonunu müdafaaya devam ediyor.

Akıllı telefonların yükselişiyle birlikte tuşlu telefonlar geride kalsa da, hala dünya genelinde birçok kişi tarafından talep ediliyor. Bilhassa güçlü olmaları, uzun pil ömrü ve ekonomik fiyatları, tabiat yürüyüşü yahut kamp yaparken yedek bir aygıt olarak da kullanışlı hale getiriyor. Nokia 105, kablosuz FM radyo, el feneri ve klâsik davet menüsü üzere temel özelliklere sahipken, Nokia 106 ise MP3 çalar, yılan oyunu ve el feneri üzere ek özellikler sunuyor.

Nokia tuşlu telefon modellerine bir yenisini daha ekledi

Nokia 106, 22 güne kadar bekleme müddeti ve 12 saat konuşma mühleti sunarken, müzik dinlemek için bir SD kartı olması gerekiyor. Aygıtın üç renk seçeneği bulunuyor: kırmızı, turkuaz ve siyah. Nokia özellik telefonları, 2G ağ yeteneklerine sahip olmasına karşın, Nokia 110’nun daha evvel piyasaya sürülmüş 4G varyantı da mevcut. Nokia, üç yeni telefonunun fiyat bilgilerini şimdi sağlamadı, fakat epey ekonomik olmaları bekleniyor. Nokia ayrıyeten Nokia 105 ve 106’nın 4G versiyonlarını da piyasaya sürmeyi planlıyor ve Nokia 110 4G Pro’nun yakında duyurulması bekleniyor.

Nokia’nın telefonları, uzun pil ömrü, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı üzere özellikleriyle bilhassa gelişmekte olan ülkelerde tanınan olmaya devam ediyor. Nokia, bu aygıtlarla kullanıcılara uygun fiyatlı seçenekler sunarak, tüm dünyada birçok insanın erişimine yardımcı oluyor. Yeni modellerin özelliklerinin ve fiyatlarının duyurulmasıyla birlikte, Nokia hayranları bu aygıtların piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar