Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaMobilNothing Phone (2)’nin çıkış tarihi de dahil tüm ayrıntıları ortaya çıktı

Nothing Phone (2)’nin çıkış tarihi de dahil tüm ayrıntıları ortaya çıktı

Kısa bir mühlet evvel, Nothing, yeni modeli Phone (2)’nin 11 Temmuz saat 16:00 BST’de tanıtılacağını resmi olarak duyurdu. Bu duyurudan evvel, aygıtın çeşitli bölgesel sertifikasyonlardan muvaffakiyetle geçtiği ve en son olarak NBTC sertifikasyonunu alarak Tayland’da piyasaya sürüleceği belirtildi.

NBTC sertifikasyonu, Nothing Phone (2)’nin varlığını A065 model numarasıyla doğruladı. Sertifika, aygıtın özelliklerine dair muhakkak detayları sunmadı, lakin daha evvel de belirtildiği üzere, aygıtın Tayland’da piyasaya sürülmesini mümkün kıldığını teyit etti. Artık, aygıt hakkında şimdiye dek bilinenlere göz atalım.

Nothing, yaklaşıklıkla çıkacak olan amiral gemisi aygıtlarından Nothing Phone (2) hakkında resmi detayları paylaştı ve çarpıcı özelliklerini belirtti. Bu akıllı telefon, büyük bir 6.7 inçlik AMOLED ekranla gelecek ve kullanıcılara yüksek çözünürlük ve süratli 120Hz yenileme süratiyle etkileyici bir görsel tecrübe sunması bekleniyor.

Nothing Phone (2)’nin çıkış tarihi de dahil tüm ayrıntıları ortaya çıktı

Nothing Phone (2), Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga setiyle donatıldı ve bu da kullanıcılara harika bir performans sunacak. Sızan Geekbench benchmark sonuçları, aygıtın 12 GB RAM’e sahip olacağını belirtiyor. Dahası, bu aygıtın kutudan çıkarken en son Android 13 işletim sistemine sahip olması bekleniyor.

Nothing, kullanıcılarına akıcı ve verimli bir kullanıcı tecrübesi sunmak gayesiyle özelleştirilmiş Nothing OS 2.0’ı Android işletim sistemine entegre etti. Nothing, ayrıyeten üç büyük Android işletim sistemi güncellemesi ve üç yıl boyunca güvenlik güncellemesi sunacaklarını taahhüt ederek, kullanıcılara uzun vadeli yazılım dayanağı sağlayacağını belirtti. Bununla birlikte, Nothing Phone (2), uzun müddetli kullanım için kâfi güç sağlamak gayesiyle büyük bir 4.700mAh batarya ile donatıldı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar