Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobilOnePlus 9 ve 9 Pro için OxygenOS 12 C.44 güncellemesi yayınlandı

OnePlus 9 ve 9 Pro için OxygenOS 12 C.44 güncellemesi yayınlandı

Ulaş Utku Bozdoğan: Oneplus 9 Ve 9 Pro Için Oxygenos 12 C.44 Güncellemesi Yayınlandı 1

Çinli teknoloji devi OnePlus, geçen yıl piyasaya sürdüğü OnePlus 9 ve 9 Pro amiral gemisi akıllı telefonları için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. OxygenOS 12 güncellemesi C.44 sürüm numarası ile sunuldu. Değişiklik listesinin bir hayli kabarık olduğunu belirtelim.

Ocak 2022 Android güvenlik yamasını da içeren ürün yazılımı, sistemdeki birçok hatayı gideriyor. Ayrıca pil ömrünün artırılması, kamera iyileştirmeleri ve üç yeni Karanlık Mod ayarı gibi önemli değişiklikler var. Parmak iziyle kilit açma özelliği de optimize edildi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Oneplus 9 Ve 9 Pro Için Oxygenos 12 C.44 Güncellemesi Yayınlandı 3

Kademeli olarak dağıtılıyor

Güncelleme bildirim çubuğuyla ilgili çok sayıda sorunu ortadan kaldırıyor. Bazı senaryolarda 5G ağına erişememe sorunu da çözülmüş durumda. Galeri uygulamasında ve Canvas AOD işlevinde de bazı iyileştirmelerin yapıldığını belirtmeden geçmeyelim.

OxygenOS 12 C.44 güncellemesi her zaman olduğu gibi kademeli olarak dağıtılıyor. Avrupa, Kuzey Amerika ve Hindistan’daki kullanıcılara sunulan güncellemenin akıllı telefonunuza ulaşması biraz zaman alabilir. 

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar