Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaMobilOnePlus Ace 2 Pro bu kere tüm taraflarıyla ortaya çıktı

OnePlus Ace 2 Pro bu kere tüm taraflarıyla ortaya çıktı

2023’ün ikinci yarısında OnePlus, amiral gemisi sınıfında iki yeni telefon piyasaya sürecek: OnePlus Ace Pro ve OnePlus 12. Bu duyumlar, Duyumcu Digital Chat Station’ın Weibo üzerindeki son paylaşımından alındı. Digital Chat Station, her iki telefonun ekran tasarımı ve çözünürlüğü hakkında bilgi verdi.

Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olması beklenen OnePlus 12 5G modeli üzerinde yoğunlaşalım. Bu yonga setinin Ekim ayında tanıtılması düşünülürse, OnePlus 12 5G‘nin Kasım sonu yahut Aralık’ta resmiyet kazanması olası görünüyor.

Öncülü OnePlus 11 5G’nin üst sol köşede kamera deliği bulunan kavisli bir ekranı vardı. Yeni duyumlar, Samsung Display Corporation tarafından sağlanacak olan OnePlus 12’nin OLED ekranının, merkezi bir delik ve kavisli kenarlarla gelmesini öngörüyor. Ekran, Quad HD+ çözünürlüğü destekleyecek ve büyük olasılıkla 120Hz yenileme suratına sahip olacak.

OnePlus Ace 2 Pro bu sefer tüm taraflarıyla ortaya çıktı

Diğer yandan, OnePlus Ace 2 Pro‘nun Temmuz ayında Çin’de tanıtılması bekleniyor. Ace 2 Pro‘nun, bir mühlet içinde tanıtılması beklenen Snapdragon 8 Plus Gen 2 yonga seti ile donatılacağı duyumlarda yer alıyor. OnePlus Ace 2 Pro’nun ekranı da kavisli kenarlara ve merkezi bir deliğe sahip olacak halde tasarlanmış. Ekranın Çin merkezli BOE ekran üreticisi tarafından sağlanacağı ve 1,5K çözünürlük sunacağı belirtildi.

Önceki duyumlarda, OnePlus Ace 2 Pro‘nun, OPPO Reno 10 Pro+ modelinde bulunan ekranla birebir olacağı tez edilmişti. Bu sebeple, Ace 2 Pro’nun 1240 x 2772 piksel çözünürlük, 20:9 en-boy oranı, 120Hz yenileme suratı, 1.400 nit’e kadar parlaklık ve yüksek frekanslı karartma sunan 6,74 inçlik bir OLED ekranla geleceği varsayım ediliyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar