Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilOnePlus Nord 3 yakında geliyor

OnePlus Nord 3 yakında geliyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Oneplus Nord 3 Yakında Geliyor 1

2020 yılında Nord cihazını tanıtan OnePlus, üst düzey bütçe telefonları arasında oldukça beğenilmişti. Daha sonra Nord markasını gittikçe büyüten firma yakında yeni cihazını tanıtmaya hazırlanıyor. Nord 3 olduğu düşünülen cihazdan ilk bilgiler geldi, cihaz Hindistan’da test edilmeye başlandı.

Nord 3, MediaTek işlemci ile gelecek

MySmartPrice’dan gelen rapora göre OnePlus, Hindistan’da bir Nord cihazının testlerine başlamış durumda. Meili kod adlı cihazın, bu yaz tanıtılacak OnePlus Nord 3 olduğu düşünülüyor. Son yıllarda gittikçe popülerlik kazanan MediaTek, bir başarı daha kazanmışa benziyor. OnePlus Nord 3 olması beklenen cihaz, MediaTek Dimesnsity 8000 işlemci ile gelecek. 3 arka kameralı bir sistem ile gelmesi beklenen cihaz 90Hz bir ekrana sahip olacak. Ayrıca cihaz, 4500mAh batarya ve 80W hızlı şarj desteği ile gelecek.

OnePlus Nord Buds tanıtıldı:İşte özellikleri ve fiyatı

10 sa. önce eklendi

OnePlus Nord 3’ün bu yılın haziran veya temmuz ayında tanıtılması bekleniyor. Ayrıca OnePlus, önümüzdeki aylarda Nord 2T’yi de tanıtacak. Nord 2T, Nord 2’nin geliştirilmiş versiyonu olarak gelecek ve MediaTek Dimensity 1300 işlemcisine sahip olacak. Bakalım OnePlus, Nord markası ile özellikle Asya’da büyük bir Pazar payı alabilecek mi.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • OnePlus Nord 3 Hindistan’da test edilmeye başlandı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar