Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilOnePlus Nord Buds kulaklık modeli duyuruldu

OnePlus Nord Buds kulaklık modeli duyuruldu

Ulaş Utku Bozdoğan: Oneplus Nord Buds Kulaklık Modeli Duyuruldu 1

OnePlus Nord markası ile biraz daha maliyete odaklanan akıllı telefonlar piyasaya süren firma şimdi de kablosuz kulaklık piyasaya sürüyor. OnePlus Nord Buds tam kablosuz kulaklık modeli de maliyete odaklanıyor. 

OnePlus Nord Buds özellikleri ve fiyatı

OnePlus Nord Buds tam kablosuz kulaklık modeli 12.4 inçlik dinamik titanyum sürücüler kullanıyor. Bass frekansları Dolby Atmos ile zenginleştirilmiş. Uygulama içerisinde Sound Master ekolayzır özelliği de kullanılabiliyor. 

Sennheiser Momentum TWS 3 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 gün önce eklendi

AirPods tasarımından ilham alan gövde IP55 ile su sıçramalarına dayanıklı. Dış kısımda dokunmatik kontroller yer alıyor. Sadece SBC ve AAA kodekleri desteklenirken gürültü engelleme ise sadece çağrılarda ve yapay zekâ üzerinden yapılıyor. 

Bluetooth 5.2 ile bağlantı kuran kulaklık tek şarj ile 7 saate kadar kullanılabiliyor. Kutusu ile birlikte 23 saat daha ekleniyor. 10 dakikalık şarj ile 5 saatlik süre elde edilebiliyor. OnePlus Nord Buds kulaklık modeli 39$ fiyat etiketi ile satılacak. 
 

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • OnePlus Nord Buds tanıtıldı:İşte özellikleri ve fiyatı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar