Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilOnePlus, tanınan modeli için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor!

OnePlus, tanınan modeli için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor!

Geçtiğimiz Aralık ayında OnePlus 10T, Android 13 tabanlı kararlı OxygenOS 13 güncellemesini almıştı ve bu güncelleme sonrasında aygıt, nizamlı yama ve güncellemeler alarak performansını daha stabil bir hale getirmişti. Artık, OnePlus markası aygıt için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, OnePlus 10T’ye birçok yeni özellik kazandırıyor.

OxygenOS 13.1.0.520 güncellemesi evreli bir biçimde OTA (over-the-air) yoluyla aygıtlara ulaştırılıyor. Hindistan pazarında bu güncelleme için yazılım sürümü CPH2413_13.1.0.520(EX01) biçiminde belirlendi. Global pazarda ise CPH2415_13.1.0.520(EX01) olarak isimlendiriliyor.

OnePlus, tanınan modeli için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor!

Bu güncelleme, OnePlus 10T’ye çeşitli değerli eklemeler ve iyileştirmeler getiriyor. Bu yeniliklerden biri, belli uygulamalardaki görsellere dair bilgi sağlayabilen Talkback özelliği. Ayrıyeten, kullanıcılara daha huzurlu ve odaklanmış bir tecrübe sunmak maksadıyla Hem Derin Zen hem de Hafif Zen modlarına sahip olan Zen Space uygulaması da bu güncellemeyle aygıta eklenecek.

Güncelleme, tıpkı vakitte oyun tecrübesini de güzelleştirecek bir dizi özellik getiriyor. Game Assistant, yeni bir Şampiyonluk moduyla güncelleniyor. Bu mod, bildirimleri, davetleri ve öteki bildirileri devre dışı bırakarak aygıt performansını optimize ediyor ve böylelikle kesintisiz bir oyun tecrübesi sunuyor. Ayrıyeten, Müzik Çalma Denetimi de Game Assistant’e entegre edilerek, kullanıcıların oyun oturumları sırasında müziklerini denetim etmelerine imkan sağlıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar