Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaMobilOnePlus yeni aygıtıyla Xiaomi'yi solladı!

OnePlus yeni aygıtıyla Xiaomi’yi solladı!

OnePlus 10T için bir AnTuTu puan skoru ortaya çıktı. Bu puan cihazın Snapdragon 8+ Gen 1 performansının ölçütünü belirliyor. Şirketin sıradaki cihazı PHP110 kod numarasına sahip ve AnTuTu 9.4.0 sürümünde 1.13 milyon puan ile rekor bir seviye elde etti. Karşılaştırma yapmamız gerekirse, Asus ROG Phone 6 bu sürümde yaklaşık 1,11 milyon almıştı. Xiaomi 12S Ultra 1,10 milyon almıştı. Her iki cihaz da 8+ Gen 1 yongasını kullanıyor.

OnePlus yeni cihazıyla Xiaomi’yi solladı!

Ulaş Utku Bozdoğan: Oneplus Yeni Aygıtıyla Xiaomi'Yi Solladı! 1

Oldukça ince bir marj, ancak OnePlus lider durumda. AnTuTu ekibi henüz skoru resmi olarak onaylamadı ancak onay gelirse bu rakamın rekor olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Orijinal 8 Gen 1 çipini kullanan OnePlus 10 Pro, 0,94 milyon puan alıyor. Sızdırılan bilgilere göre OnePlus 10T 800 sterline mal olacak. Söylentiler arasında 120Hz FHD+ AMOLED ekran, 50MP ana kamera (telefoto yok) ve 150W hızlı şarj yer alıyor. Cihaz 10 Pro‘ya benziyor, ancak bazı önemli değişikliklerle gelecek. OnePlus henüz 10T için bir açıklama tarihi belirlemedi, ancak bu ayın sonunda olması bekleniyor.

Şirket son yıllarda kendisine ciddi bir kullanıcı kitlesi kazandı. Bu noktada devam eden marka kullanıcı kitlesine her zaman daha iyisini sunma sözü vermiş durumda. Hal böyle olunca da beklentiler de artıyor.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar