Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaMobilOPPO Pad Neo, Bluetooth SIG sertifikası aldı: Lansman yakın

OPPO Pad Neo, Bluetooth SIG sertifikası aldı: Lansman yakın

Oppo, global pazar için yeni bir tablet hazırlığında görünüyor; bu tabletin ismi Oppo Pad Neo olarak belirlendi. Eylül ayında NBTC sertifikasını alan tablet, daha sonra IMDA ve SIRIM listelerinde de yer aldı. Artık ise tıpkı aygıt, Bluetooth SIG sertifikasyon sitesinde ortaya çıktı.

Bluetooth SIG listesinde yer alan bilgilere nazaran, tabletin model numarası OPD2303 ve Bluetooth 5.2 dayanağı onaylandı. Enteresan bir halde, bu model numarası OnePlus Pad Go‘ya ilişkin, bu da Pad Neo’nun global pazarda yine markalanmış bir versiyon olabileceğini düşündürüyor.

Oppo’nun daha evvel de OnePlus aygıtını yine markaladığına şahit olduk. Yakın vakitte Çin’de Oppo Pad Air 2‘yi piyasaya sürdü, bu aygıt da yine markalanmış bir OnePlus Pad Go idi.

OPPO Pad Neo, Bluetooth SIG sertifikası aldı: Lansman yakın

Bu durum, Pad Neo için de emsal özelliklerin beklenebileceğini gösteriyor. Bu özellikler ortasında 11.35 inçlik 2.4K LCD ekran, 7:5 en uzunluk oranı, 8 GB RAM ve 128 GB ya da 256 GB depolama seçenekleri bulunabilir. Aygıt, Helio G99 yonga setiyle güçlendirilmiş olabilir. Ayrıyeten büyük bir 8,000mAh pil ve USB-C şarj özelliği (USB 2.0 standardı) da mümkün.

Kamera açısından bakıldığında, 8MP ön ve art kameranın bulunması bekleniyor. Dört hoparlörle Dolby Atmos dayanağının bulunması, ses tecrübesini zenginleştirebilir. Yazılım tarafında ise Android 14 tabanlı ColorOS ve genişletilebilir depolama için bir microSD kart yuvası olabilir.

Oppo, Pad Neo’nun global pazar için resmi lansman tarihini şimdi açıklamadı. Lakin aygıtın çeşitli sertifikasyonlarda görünmesi, lansmanın yakın olabileceğine işaret ediyor. Aygıtın, Kasım ayında Çin’de piyasaya sürülen Oppo Reno 11 serisiyle birlikte çıkması bile mümkün.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar