Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilOutlook Lite Android Sürümü Yayınlandı

Outlook Lite Android Sürümü Yayınlandı

Microsoft, Android için daha küçük ve daha hızlı yeni bir Outlook Lite uygulaması yayınladı. Bu sürüm, normal Microsoft Outlook mobil uygulamasının temel özelliklerini içerirken daha küçük bir uygulama boyutuna, daha hızlı performansa ve daha düşük pil kullanımına sahip olacak şekilde tasarlanmış durumda.

İndirme boyutu yaklaşık 5 MB olan uygulamanın tüm Android cihazlarda ve hatta sadece 1 GB RAM’e sahip cihazlarda hızlı çalışacak şekilde optimize edildiği belirtiliyor. Outlook Lite daha az telefon kaynağı kullanmanın yanı sıra pil kullanımından da tasarruf edilmesini sağlıyor. Ek olarak uygulamanın dünya çapında birçok ülkede halen kullanımda olan 2G ve 3G ağları da dahil olmak üzere tüm mobil ağlarda iyi çalışacak şekilde tasarlandığı belirtilmiş.

Microsoft, Outlook Lite‘ı ülkemizin yanı sıra Arjantin, Brezilya, Şili, Kolombiya, Ekvador, Hindistan, Meksika, Peru, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Tayvan, Tayland ve Venezuela’da kullanıma sunuyor. Outlook Lite, Outlook.com, Hotmail, Live, MSN, Microsoft 365 ve Microsoft Exchange Online hesaplarına destek sunuyor.

Android için Outlook Lite’ı Google Play Store üzerinden hemen indirebilirsiniz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar