Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaBilimParibu Token satışı başlıyor

Paribu Token satışı başlıyor

İnanç Can Çekmez: Paribu Token Satışı Başlıyor 1

Ülkemizin önemli kripto para borsalarından Paribu, ilk bağımsız blok zinciri Paribu Net ile birlikte Paribu Token için de hazırlıklarını tamamladı. Haftaya token için ön satış süreci başlayacak.

Paribu Token nasıl alınır?

21 Şubat tarihinde başlayacak olan ön satış sürecinde iki seçenek yer alıyor. İlk seçenekte PRB Token ücreti 9TL olarak belirlenmiş. Bu seçenekte aldığınız miktarın yüzde onu ilk gün açılıyor ve kalan kısmı 4 çeyrek dönem boyunca yatırımcılara dağıtılıyor. 15.06.2023 itibariyle tüm varlıklar dağıtılmış oluyor.

Paribu Net, Paribu Coin ve Paribu Ventures nedir?

1 ay önce eklendi

İkinci seçenek ise PRB token için 12TL istiyor. Yani yüzde 30 civarında daha pahalı alıyorsunuz. Bununla birlikte tüm satın aldığınız varlıklar ilk ticaret gününde dağıtılıyor.

PRB token borsanın resmi coini olarak işlem görecek. P20 adı verilen blok zincirinde çıkacak olan coinlerin transfer işlem ücretleri PRB ile ödenebilecek. Ayrıca PRB tutarak onay süreçlerinde doğrulayıcı olarak işlem ücretlerinden pay alabileceksiniz. Toplamda 600 milyon adet üretilen PRB tokenin 50 milyonu satılacak ve dönem dönem yakımlar da olacak.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Paribu Token satış detayları belli oldu

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar