Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobilPixel tablet USI kalem takviyesi ile gelebilir

Pixel tablet USI kalem takviyesi ile gelebilir

Şinasi Kaya: Pixel Tablet Usi Kalem Takviyesi Ile Gelebilir 1

Google, yıllar önce tablet pazarında çekilmişti. Android tablet pazarını uzun süre önce terk eden Google, ChromeOS pazarında da başarılı tablet üretememişti. Ancak Google, I/O Geliştirici Konferansı’nda tablet pazarına geri döneceğini duyurdu. Gelen ifadelere göre 2023’te gelmesi beklenen Pixel tablet, USI stylus desteğine sahip olabilir.

Pixel tablet kalem desteğine sahip olabilir

Universal Stylus Initiative (USI), kalem teknolojilerini standartlaştırmak için kurulmuş bir teknoloji projesi. Google’ın da 2018’de katıldığı USI, bilgisayar ve tabletlerde kalem kullanımını geliştirmek ve kolaylaştırmak istiyor. Bir süredir Chromebook pazarında gördüğümüz USI teknolojisine, Pixel tablet de katılabilir.

Şinasi Kaya: Pixel Tablet Usi Kalem Takviyesi Ile Gelebilir 3

Nugiz tarafından keşfedilen bilgi, Google’ın ismi belirsiz bir cihaz için USI sertifikasına başvurduğunu gösteriyor. Google’ın USI sertifikasını Pixel tablet için aldığı düşünülüyor. Pixel tablet, son yıllarda çıkmış en ilginç tabletlerden olabilir. Bazı kaynaklar, Pixel tabletin aynı zamanda Google Nest Hub’a dönüşebileceğini de belirtiyordu. Pixel tablet üzerine kalem desteği de sunarsa Android tablet pazarında ciddi bir rekabet sunacaktır.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Google Pixel tablet kalem desteğine sahip olabilir

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar