Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaYazılımPlayStation'ın merakla beklenen cyberpunk temalı macera oyunu Stray ertelendi

PlayStation’ın merakla beklenen cyberpunk temalı macera oyunu Stray ertelendi

Ulaş Utku Bozdoğan: Playstation'In Merakla Beklenen Cyberpunk Temalı Macera Oyunu Stray Ertelendi 1

Yayıncılığını Annapurna Interactive’in yaptığı, geliştiriciliğini ise BlueTwelve Studio’nun yaptığı macera oyunu Stray ne yazık ki ertelendi.

Battlefield 2042 ve FIFA 22, Xbox Game Pass ve EA Play gelebilir

23 sa. önce eklendi

Geçtiğimiz yıllarda duyurulan ve bir kediyi kontrol ettiğimiz oyun Stray, duyurulduğundan bu yana bir hayli dikkat çeken bir oyun olmuştu. Normalde bu yılın ilk aylarında çıkması beklenen Stray’in, geçtiğimiz günlerdeki bir paylaşımda yaz aylarında çıkış yapacağı söylendi. Ne yazık ki hala net bir tarih yok.

Stray; PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak. Geçtiğimiz yıl çıkış yapan Kena Bridge of Spirits gibi etki bırakan bir oyun olması bekleniyor. Oyun için paylaşılan videoyu ve oyunun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Stray Hakkında

Ailesinden kopmuş, yalnız ve kaybolmuş bir sokak kedisi, unutulup gitmiş bir şehirden kurtulmak için antik bir gizemi çözmek zorunda.

Stray, çürümekte olan bir siber şehrin neon ışıklarla aydınlanan dar sokaklarında ve tekinsiz semtlerin karanlık ortamlarında geçen bir üçüncü şahıs kedi macerası oyunu. Alçak yüksek demeden dört bir yanda dolaş, hiç beklemediğin tehlikelere karşı kendini hazırla ve aldırışsız droidler ve tehlikeli yaratıklarla dolu bu acımasız mekânın gizemlerini çöz.

Dünyayı bir sokak kedisinin gözlerinden gör ve çevrendekilerle bir kedinin kıvraklığıyla etkileş. Gizlice yanaş, atik ol, türlü şapşallıklar yap, bazen de bu yabancı dünyanın tuhaf sakinlerini çileden çıkar.

Kedi, yol üstünde B12 adında, uçabilen küçük bir dron ile arkadaş olur. İkili, bu yeni yoldaşlığın yardımıyla bir çıkış yolu bulmaya koyulur.

Stray, Fransa’nın güneyinde, üyeleri bir sürü kediden ve bir avuç insandan oluşan küçük bir takım olan BlueTwelve Studio tarafından geliştirildi.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Cyberpunk temalı macera oyunu Stray ertelendi

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar