Çarşamba, Eylül 28, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilPoco M4 Pro Özellikleri Resmi Olarak Açıklandı

Poco M4 Pro Özellikleri Resmi Olarak Açıklandı

Xiaomi’nin alt markası olan Poco, İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleştirilecek olan Mobile World Congress 2022 kapsamında, 28 Şubat Pazartesi günü bir lansman etkinliği gerçekleştirecek ve bu lansman etkinliğinde birden fazla yeni akıllı telefonunu tanıtacak. Bu akıllı telefonlardan biri Poco M4 Pro olacak.

Ancak Poco 28 Şubat’taki tanıtım etkinliğini beklemeden, yeni akıllı telefonu M4 Pro hakkında daha fazla detay paylaştı. Markanın paylaştığı ve GSM Arena’nın aktarmış olduğu resmi bilgilere göre, akıllı telefon, Full HD+ çözünürlüğe ve 90 Hz yenileme hızına sahip 6,43 inç boyutunda bir AMOLED ekrana sahip olacak. Aynı zamanda Poco M4 Pro, AMOLED ekran paneli kullanan ilk M serisi Poco cihazı olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Poco M4 Pro Özellikleri Resmi Olarak Açıklandı 1

Akıllı telefonun ekranı, 1000 nite kadar maksimum parlaklık sağlayabiliyor ve DCI-P3 geniş renk gamını destekliyor. Ayrıca Poco, stereo hoparlörler ve bir kulaklık girişinin yanı sıra, akıllı telefonunun, video yayın platformlarında Full HD içerik oynatmak için L1 Widevine sertifikasına da sahip olduğunu belirtti.

Yeni akıllı telefon, yazılım tarafında Poco Launcher 2.0 ile birlikte gelecek. Ancak akıllı telefonun, Android işletim sisteminin hangi sürümüne sahip olacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar