Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaMobilPoco’nun giriş segment modeli de “milyonerler” sınıfına dahil oldu

Poco’nun giriş segment modeli de “milyonerler” sınıfına dahil oldu

Teknoloji dünyasında spot ışıkları hep amiral gemisi modellerin üzerinde. Öyle ki neredeyse son bir haftadır Xiaomi’nin yeni güçlü serisi 12S’den başka bir konu konuşulmuyor. Muhtemelen benzer bir durumu Eylül ayında iPhone 14 serisi için, sonrasında da Galaxy S23 modelleri için konuşacağız.

Ancak gerçekte her ne kadar ön planda olan amiral gemisi modelleri olsa da, insanların telefon ihtiyaçlarını gideren modeller daha çok giriş ve orta segment cihazlar oluyor.

Poco’nun giriş segment modeli de “milyonerler” sınıfına dahil oldu

Poco Hindistan’dan gelen son veriler, bizlere bu durumun doğruluğunu bir kez daha hatırlatmış oldu. Hindistan’da geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan ve Ekim ayından itibaren de satışa sunulan Poco C31, geride bıraktığımız Haziran ayı son itibariyle toplam bir milyon adetlik kritik satış seviyesini geride bırakmış.

Bu herhangi bir amiral gemisi model için oldukça mütevazi bir sayı olabilir ancak Poco C31’in bu başarıyı yalnızca Hindistan gibi sınırlı bir bölgede ve üstelik 6,53 inç 60Hz IPS LCD ekran, 13MP + 2MP + 2MP arka kamera, 5MP ön kamera gibi son derece mütevazi özelliklerle elde etmesi kesinlikle takdire şayan bir durum. Üstelik Poco’nun Hindistan’da onlarca farklı akıllı telefon modeliyle temsil edildiğini ve C31’in bu modeller içerisinde en az reklamı yapılanlardan biri olduğunu da hatırlatalım.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar