Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilRazer Zephyr Pro maskesi sesinizi güçlendiriyor

Razer Zephyr Pro maskesi sesinizi güçlendiriyor

Şinasi Kaya: Razer Zephyr Pro maskesi sesinizi güçlendiriyor 1

Pandemi ile birlikte hayatımıza giren maskeler de artık oyuncu donanımlarına dahil oldu. Geçen yıl Razer tarafından oyuncular için RGB aydınlatmalı bir N95 maske satışa çıkmıştı. CES 2022 fuarında Razer Zephyr Pro maskesi bu kez ses güçlendirme özelliği ile geliyor. 

Razer Zephyr Pro özellikleri ve fiyatı

Razer Zephyr Pro bildiğimiz N95 maskelerin tasarımından çok gaz maskelerinin tasarımına benziyor. Kenar kısımda iki adet N95 filtre barındırıyor ve bu kısımlar Chroma RGB aydınlatma ile donatılmış. Ağız kısmının yan taraflarında iki adet hoparlör bulunuyor. 

3 adet N95 filtre 3 gün boyunca kullanılabiliyor. Ağız kısmında bulunan tuş ise sesinizi güçlendirmenizi sağlıyor. Bu özellik ilk nesil Zephyr maskesi için söz verilmiş ancak ertelenmişti. Maske sesinizi bir metreye kadar 60 desibel güçlendirebiliyor. Bu sistem bir güçlendirme mikrofonu ile çalışıyor. 

Razer Zephyr Pro haliyle biraz daha pahalı ve 150$ fiyat etiketine sahip. 99 günlük N95 filtresi de dahil paket ise 200$ olarak satılıyor. 6 saate kadar batarya ömrü sunan Razer Zephyr Pro oyuncu maskesi yıl içerisinde piyasaya sürülecek. 
 

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar