Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaMobilRealme, GT 2 Master Explorer Edition’ın dizaynını paylaştı

Realme, GT 2 Master Explorer Edition’ın dizaynını paylaştı

Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri olan Realme, hemen her gün yeni bir sızıntı veya bilgiyle adından bahsettiriyor. Ancak Çinli teknoloji devinin bugün ortaya çıkan yeni akıllı telefon modeline ait tasarımları, bu defa sızıntı yoluyla değil doğrudan Realme’nin üst düzey yönetimi tarafından paylaşıldı.

Realme başkan yardımcısı Xu Qi tarafından Twitter hesabından paylaşılan ve Realme GT 2 Master Edition modeline ait olduğu belirtilen görüntülerde, tasarım olarak bir hayli ilginç bir akıllı telefon modeli görüyoruz. Öncelikle yeni amiral gemisi modelinin düz kenarlı bir yapıya sahip olduğunu gördük ki bu Realme için bir ilktir. Çünkü Çinli şirket daha önce hiçbir amiral gemisinde düz kenarlı bir tasarım kullanmamıştı.

Şinasi Kaya: Realme, Gt 2 Master Explorer Edition’ın Dizaynını Paylaştı 1

Ayrıca telefonun arka panelinin tamamen geri dönüşebilir düz deriden imal edildiğini de belirtelim. Bunun haricinde, cihazın sol üst köşesi haricinde diğer 3 tarafında bulunan köşegenlerde GT 2 Master Edition’a ayrı bir hava katmış.

Çinli şirket yeni amiral gemisini 7 Temmuz 2022 tarihinde resmen tanıtacak. Ancak tabi ki telefonun bazı özellikleri şu ana kadar çoktan sızdırılmış vaziyette. Eğer iddialar doğruysa, Realme GT 2 Master Edition modelini 6,7 inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde AMOLED ekranla göreceğiz. 1080 x 2400 piksel çözünürlük sunacak olan bu telefon ayrıca 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacak. Son olarak telefonun 5.000mAh’lık bataryasının 100W hızlı şarj desteği sayesinde dakikalar içerisinde %100 seviyesine geçeceğini de belirtelim.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar