Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaMobilRealme Narzo N53'ün özellikleri onaylandı: İşte beklenen özellikler

Realme Narzo N53’ün özellikleri onaylandı: İşte beklenen özellikler

Meral Erden: Realme Narzo N53'Ün Özellikleri Onaylandı: İşte Beklenen Özellikler 1 Realme geçtiğimiz ay Narzo N55’i piyasaya sürmüştü. Narzo N serisini genişletmeye hazırlanan şirket, şimdilerde serinin ikinci telefonu olacak Narzo N53‘ü tanıtmaya hazırlanıyor. Yakın bir vakitte ise Realme, 18 Mayıs’ta piyasya sürülecek aygıtın kimi özelliklerini onayladı.

İşte Realme Narzo N53’ün beklenen özellikleri:

Realme, ikinci Narzo N serisi akıllı telefonunu Narzo N53’ün 7,49 mm kalınlık ile şirket tarafından üretilen en ince telefon olacağını açıkladı. Feather Black ve Feather Gold olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek aygıt, ne yazık ki 5G’yi desteklemeyecek. 

Meral Erden: Realme Narzo N53'Ün Özellikleri Onaylandı: İşte Beklenen Özellikler 3 33W süratli şarj destekli 5000mAh bataryaya sahip olacak aygıt, 34 dakikada yüzde 50’ye kadar şarj olacak. Cihazın art tarafında ise 50 MP’lik ana kameranın konut sahipliği yaptığı çift kamera kurulumundan ve bir LED flaştan oluşan kare biçiminde bir kamera modülü yer alacak.

4 GB RAM ve 64 GB depolama ile 6 GB RAM ve 128 GB depolama olmak üzere iki farklı depolama yapılandırması ile piyasaya sürülecek cihazın depolama genişletmesi için microSD kart yuvasına sahip olması epeyce beklenen. Ayrıyeten aygıtın sanal RAM dayanağına de sahip olması bekleniyor. Böylelikle aygıt, fizikî RAM ve sanal RAM ile birlikte 16 GB’a kadar dinamik RAM’e sahip olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar