Perşembe, Aralık 8, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilRealme Pad Küçük Özellikleri Sızdırıldı

Realme Pad Küçük Özellikleri Sızdırıldı

Yakın zaman içerisinde piyasaya sürüleceği söylenen Realme Pad Mini’nin tam çıkış tarihi belli oldu. Belirtilene göre Realme Pad Mini, 4 Nisan tarihinde piyasaya sürülecek. Bununla birlikte GSM Arena’nın paylaşmış olduğu habere göre, ilk olarak Filipinler’de piyasaya sürüleceği söylenen tabletin tüm özellikleri ve bazı tanıtım görüntüleri ortaya çıktı. Tabletin sızdırılan özellik listesi, daha önce yapılan sızıntılarla örtüşüyor.

Sızdırılan teknik özelliklere göre tablet, 18 watt gücünde şarj desteğine sahip 6.400 mAh kapasiteli bir batarya, Unisoc yonga seti ve 8,7 inç boyutunda standart bir LCD ekran ile birlikte gelecek. Tabletin kullanıcı arayüzü, ilk kez Realme Pad Mini ile birlikte kullanıma sunulacak olan Realme UI olacak.

İnanç Can Çekmez: Realme Pad Küçük Özellikleri Sızdırıldı 1

Kaynağın belirttiğine göre Realme Pad Mini, Android 11 işletim sistemiyle birlikte piyasaya sürülecek. Ancak cihazın daha sonrasında Android 12 güncellemesi alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

Realme’nin yeni tableti, şu anda Filipinler’de yaklaşık 2000 dolara tekabül eden bir satış fiyatıyla listeleniyor. Ancak bu fiyatın sadece “yer tutma” amacıyla koyulduğu son derece aşikar ve cihazın bu fiyattan satışa sunulmasının ihtimali yok. Zira Realme Pad modeli, yaklaşık olarak 223 dolara tekabül eden bir fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu ve doğal olarak Realme Pad Mini’nin daha düşük bir satış fiyatıyla piyasaya sürülmesi gerekiyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar