Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaMobilRed Magic 4K Küçük LED: Oyun tutkunları için 5088 ışık bölgesiyle satışta

Red Magic 4K Küçük LED: Oyun tutkunları için 5088 ışık bölgesiyle satışta

Teknoloji dünyası, Red Magic’in GM001S modeliyle tanıştı: 4K Küçük LED bir oyun monitörü, 5088 ışık bölgesi ile donatılmış bir kusursuz. Bu eser şu anda Çin pazarında satışta ve oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Red Magic GM001S, bilhassa Çin pazarına özel olarak sunulmuş bir eser. Fiyatı 5999 Yuan, yani yaklaşık 847 Amerikan Doları. Farklı bir not olarak, eser lansman devrinde kısıtlı bir müddet için 5499 Yuan, yani 776 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. Şimdi global pazarda satışa sunulacağı resmi olarak onaylanmasa da, önümüzdeki aylarda bu monitörün dünya genelinde raflarda yerini alması bekleniyor.

27 inçlik AUO 7.0 IPS paneli, 5088 ışık bölgesi ile görsel bir şölen sunan bu monitör, 4K çözünürlük, 160Hz suratında yenileme oranı, 10-bit renk derinliği, 1 milyona kadar dinamik kontrast oranı ve 1ms reaksiyon müddeti üzere özelliklerle dikkat çekiyor. HDR 1400 sertifikasına sahip olmasının yanı sıra Free-Sync ve G-Sync teknolojileriyle de uyumlu.

Red Magic 4K Küçük LED: Oyun tutkunları için 5088 ışık bölgesiyle satışta

Profesyonel özellikler konusunda da Red Devils oyun monitörü, kalitesiyle öne çıkıyor. SRGB, DCI-P3 ve Adobe RGB renk gamlarının %99’unu kapsayacak biçimde tasarlanmış. Profesyonel renk doğruluğu ayarları ve ΔE<1 ile göz muhafaza özelliğine de büyük ehemmiyet verilmiş. Etraf ışığına nazaran parlaklık otomatik ayarlanabiliyor ve birden fazla ekran ve oyun modu ile kullanıcılara şahsileştirilmiş bir oyun tecrübesi sunuyor.

Performansının yanı sıra, bu monitör RGB halka ortam ışığı, HDMI2.1 ve DP üzere çeşitli arayüzler, ayrıyeten aykırı şarj ve görüntü transferi destekleyen 90W Tip-C arayüzü ile de dikkat çekiyor.

Kısacası, Red Magic GM001S, oyun tutkunları için yüksek performans ve profesyonel özelliklerle dolu bir tecrübe vaat ediyor. Şimdilik sırf Çin pazarında bulunan bu eserin, yakın gelecekte global ölçekte de oyun severlerle buluşması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar