Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaReddit esaslı bir değişikliğe hazırlanıyor!

Reddit esaslı bir değişikliğe hazırlanıyor!

Şirket, kısa bir güncellemede “Reddit CEO‘su u/spez, erişilebilirlik, mod botları ve üçüncü taraf mod araçları da dahil olmak üzere en son API güncellemeleri hakkında bir AMA’ya konut sahipliği yapmak için yarın burada olacak” dedi.

Bir Reddit sözcüsü, AMA’nın muhtemelen bugün 10:30 civarında başlayacağını söyledi. LAKİN ile ilgili haberler, en tanınan üçüncü taraf reddit müşterilerinden ikisi olan Apollo ve RIF geliştiricilerinin, şirketin yeni API fiyatlandırması nedeniyle uygulamalarını ay sonunda kapatacaklarını söylemelerinin çabucak akabinde geldi.

Reddit esaslı bir değişikliğe hazırlanıyor!

AMA, Reddit topluluğunun birden fazla ortasında tartışmalı değişikliklere yönelik kitlesel bir protestodan yalnızca üç gün evvel gerçekleşecek. 1 milyondan fazla aboneye sahip birkaç kişi de dahil olmak üzere 3.000’den fazla alt dizin, 12 Haziran’dan itibaren 48 saat boyunca “karanlığa gitmeyi” planladıklarını açıkladı.

Yaklaşan protestolar ve iki sevilen uygulamanın kapatılmasıyla, LAKİN sırasında tansiyonun artması mümkün. Bilhassa, Reddit’in yaklaşan Soru-Cevap kısmıyla ilgili gönderisi, üçüncü taraf müşterilere direkt atıfta bulunmasa da, muhtemelen kullanıcıların sorularında bariz bir biçimde yer alacaklardır. Bunun yerine şirket, bu alanlarda birtakım ödünler vermiş olsa da, her ikisi de API değişikliklerinden etkilenmesi gereken erişilebilirlik özelliklerini ve moderasyon araçlarını vurguladı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar